Поли...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

StinSo
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Окт 2007
Мнения: 21

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Ноември 2007, 20:40:22    Заглавие: Поли... Отговорете с цитат

Здравеите,имам вапрос.(отново Smile ) Значи Поли онзи ден си отскубна перо което е много спластено,някои можели да ми каже от какво зависи това .Даите някакви предоложения за витамини във водата или в храната
10х предварително
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Ноември 2007, 20:40:22    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Ноември 2007, 20:55:40    Заглавие: Re: Поли... Отговорете с цитат

StinSo написа:
Здравеите,имам вапрос.(отново Smile ) Значи Поли онзи ден си отскубна перо което е много спластено,някои можели да ми каже от какво зависи това .Даите някакви предоложения за витамини във водата или в храната
10х предварително

какъв точно папагал е Поли? не че има особено значение... случва се и при птиците и при животните, да им се сплъстят козина или пера. Клетката ти чиста ли е? Това е много важно, редовно трябва да я почистваш поне един път седмичо. Ако всичко е наред и това е единичен случай, не се безпокой, ако има повторения обаче- пиши!Витамните са хубаво нещо, аз също давам, но не трябва да се злоупотребавя с тях- веднъж месечно е достатъчно. Продават ги ветеринарите и в добрите зоомагазини, аз лично ползвам Promotor, например. Давай  и сварено яйце, с настърган морков и рибено масло, това е много полезно за всички птици. Дано ти помогнах!
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

atanas
Активен
Активен


Години: 31

Offline
Регистриран на: 09 Окт 2007
Мнения: 110

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Ноември 2007, 23:45:14    Заглавие: Отговорете с цитат

поли е кралско жако но е оскубанмо писал  е в друга тема какво му се е случило
_________________
Едно кралско жако - Додо Smile
И едни валнисти папагалчета - Кики и Коко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети