Зооцентър
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Offtopic / Да си поприказваме!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

nakov
Нов
Нов


Години: 53

Offline
Регистриран на: 01 Яну 2008
Мнения: 13

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Февруари 2008, 23:02:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако сериозно го обмислите и решите да го направите,стига да има достатьчно желаещи,бройте ме и мен,само на лични ми пишете името и адреса на кой да пратя пари.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Февруари 2008, 23:02:55    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Февруари 2008, 9:27:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Видях Джули Smile Мнооооого е хубава Smile Само малко перата са и попроскубани, ама пак е много хубава Smile И такъв поглед има Smile Да ти разтопи сърцето Smile
Това обаче, което ми направи впечатление е, че явно от персонала си я харесват.....изкарват я от клетката понякога, радват и се....даже докато бях отчупи нокътя на една от продавачките Smile  На канарчетата там им е значително по-тясно, защото са ги набутали в едни съвсем мънички единични клетки...
За Джули наистина има и една по-голяма клетка, ама струва над 1000 лв.....
Аз всъщност съм виждала две ари в много по-тесни клетки в зоомагазина на Стамболийски...
Както и да е, ако успеем да се организираме да я вземем ще бъде хубаво.....само, че наистина е много скъпичка....ще трябва повечко хора да се съберем......
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

dragonaz
Напредва
Напредва


Години: 45
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Фев 2008
Мнения: 33
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Март 2008, 21:34:30    Заглавие: Хайде да ме водите там да си избера женска корела. Отговорете с цитат

Хайде да ме водите там да си избера женска корела.
Там я водих на ветеринар лекарят е невероятен.
Не можах да влезна в магазина.
Но щом има корела ще ми дадете идея колко е голяма женкса ли е и тн,
какво ще кажете ?
Влюбих се в папагала Монах - веднага бих го купил, но лошото е че няма как да съжителства с корелата която ще остане да живее при мен.
Иначе съм влюбен в монаха.

Свиркайите кога да идем до центъра ?
Има ли някой уеб адреса му ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Март 2008, 21:40:43    Заглавие: Re: Хайде да ме водите там да си избера женска корела. Отговорете с цитат

dragonaz написа:
Хайде да ме водите там да си избера женска корела.
Там я водих на ветеринар лекарят е невероятен.
Не можах да влезна в магазина.

Там има доста корели, ама защо да те водя?Продавачите ще ти кажат коя птица, на каква възраст е, така че едва ли ще имаш нужда от някой от нас. Умря ли другата птица, та толкова бързаш за друга? Уеб адрес, неможах да намеря, ако видиш, дай го.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

piqnica
Потребител
Потребител


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 72
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2008, 18:53:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Я обяснете къде точно се намира този магазин? Разбрах, че е някъде на околовръстното ама в коя посока? Извън Сф ли е ?( само да не требва винетка )
Ако може и линкче от bgmaps
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2008, 22:33:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Е линк не мога да ти дам, но Зооцентъра е от дясно,точно преди светофара на кв.Суходол и Околовръстен път, идвайки от Люлин.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

piqnica
Потребител
Потребител


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 72
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 15:42:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Ходих в зооцентъра
Ама имаше само 3 вълнисти
А клетките не ми харесаха особено
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 16:45:22    Заглавие: Синята Ара - Джули ! Отговорете с цитат

До къде се разви идеята с организацията на покупката на Джули за bubulina - аз ще участвам твърдо - видях преди 30 дни горкото птиче - през цялото време се опитваше да отвори катинара.

Дойде една консултантка и ми демонстрира колко е добра като дава да я чешеш по врата!

Като попитах защо е в толкова тесна клетка та чак и се е повредила опашката ми каза че ще я преместят в по голямата която имат - кога не знам.

Та приятели давайте да я спасяваме аз съм за !
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 16:45:43    Заглавие: Отговорете с цитат

"Ходих в зооцентъра
Ама имаше само 3 вълнисти
А клетките не ми харесаха особено
"



Мдаа, аз също си тръгнах разочарована от там като си търсих вълнисти, въпреки, че бяха повечко, нямаше каквито исках...
За клетките ми казаха да отида събота на птичия пазар, ама преди не можах, защото имах лекции, а сега чакам да се местя и искам първо да видя с какво пространство ще разполагам, за да си взема максимално голяма клетка Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 17:16:19    Заглавие: Re: Синята Ара - Джули ! Отговорете с цитат

Емо написа:
До къде се разви идеята с организацията на покупката на Джули за bubulina - аз ще участвам твърдо - видях преди 30 дни горкото птиче - през цялото време се опитваше да отвори катинара.

Дойде една консултантка и ми демонстрира колко е добра като дава да я чешеш по врата!

Като попитах защо е в толкова тесна клетка та чак и се е повредила опашката ми каза че ще я преместят в по голямата която имат - кога не знам.

Та приятели давайте да я спасяваме аз съм за !



наистина ли е толкова зле........  имаха огромна клетка, точно зад нея...нищо ли няма да направят за тази птица да му се невиди....идеята да се съберат пари, за съжаление ми се струва утопична. Но ако се организираме, бихме могли поне властите да сезираме- ако сме повече очевидци, могат да ни обърнат внимание
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 17:21:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Арата е зле и е изнервена!

А пък Зооцентъра ме разочарова тотално!

Имат много аксесоари и храни за кучета и котки, но за птици не е голямо разнообразието нито в храните нито в клетките или аксесоари. Пък за птици почти нищо нямат - мъжките канарчета са в клекти за пренасяне!

Аз лично втори път там няма да отида !
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 17:25:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Махането на Джули от там няма да реши радикално проблема. Да извикаме някой инспектор да види условията в които живеят тези птици. Щом канарите не са добре? А рибките в какво са? Искам и аз да посетя това място, но съм далече.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 17:31:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Рибките са внос ! Имат добри аквариуми и доста храни и помощни препарати и химикали за рибки!

Но за птиците не са добре нещата!
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 17:35:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре де, Емо, не можем ли поне софиянци да се активизираме и да сезираме РИОСВ. И останалите птици не бяха добре, наистина канарите са в транспортни клетки, а корелите бяха по 5 в една клетка /по времето, през което аз го посетих/. Но за Джули, положението е повече от спешно. Сега се сещам, а Жакото как е?
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 17:40:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами добре вие софияници се организирайте, а пък ние от Благоевград ще помагаме

Жакото го нямаше !
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 17:45:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Емо написа:
Ами добре вие софияници се организирайте, а пък ние от Благоевград ще помагаме

Жакото го нямаше !


Всъщност ми хрумна нещо по-добро /просто визирах, че от тук може да се визира софийското РИОСВ , съжалявам/. ще се допитам до админа и мисля да създадем отворено писмо, в което да се подпишем тези, видели състоянието на Джули и останалите птици и да пратим линк на РИОСВ. КАкво ще кажете?
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 17:47:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Питай Мишо едва ли ще има нещо против!
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 17:48:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм за - ще се подпиша и за Джули и за канарите !
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 17:55:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласен съм, разбира се!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

piqnica
Потребител
Потребител


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 72
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Март 2008, 1:00:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина очаквах повече от този магазин.
Големия папагал наистина беше мн. зле и доста разпердушинен. Не знам дали ми се стори но дишаше тежко. Опашката му беше разперена на хиляда посоки. А като цяло перушината му беше по-зле от кокошките на баба ми.
Кой би си купил такъв папагал? Ако не им пука за горкото животинче, поне това да се замислят..
Корелите наистина бяха 5 в малка клетка. Бяха доста обездвижени (то няма и къде да се движат) а един беше на пода, защото нямаше место на кацалките..
А канарите бяха в супер малки клетки по един (такива с които да си го пренесеш до някъде)
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Offtopic / Да си поприказваме! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети