Къщичка за гнездене
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 16:31:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Jo, какво стана? При мен също пада голям бой...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 16:31:04    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 16:37:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво да става.Боя продължава. От вчера се оглеждам за някоя по просторна и голяма клетка. Ще местя Галя и надявам се да и взема и мъж. А Чочо .... знам ли и аз. Сега лети наоколо и ме ядосва. Решил е че съм кацалка и неразбира защо се сърдя като ми каца на главата.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 16:41:21    Заглавие: Отговорете с цитат

И на мен ми беше досадно, когато не можех да изгоня старото ми папагалче от себе си, ама сега това страшно ми липсва...сегашните ми папагали така и не се научиха...
Със същата къщичка за гнездене сме, ама се използва за игра....а и за сега ако оставя младежа при девойките без контрол, ще го изядат с перушинката...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 16:48:45    Заглавие: Отговорете с цитат

В една клетка ли са?
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 16:52:13    Заглавие: Отговорете с цитат

За  съжаление не Опитах се да ги оставя в една, обаче почнаха много да кълват мъжкия и решх да изчакам малко, за сега ги пускам да летят заедно и мисля през почивните дни да пусна женските в неговата клетка, въпреки, че къщичката е в тяхната, поне да почнат да посвикват и да не се бият така.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 17:06:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ги пускай още заедно. Остави ги да се чуват и виждат. Исчакай ги да свикнат. После ги пускай заедно.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 17:22:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Да не ги пускам в клетката или да летят заедно? С летенето май няма проблеми, даже като пускам само женските /Жожи и Нинка/ те кацат върху клетката на Коки.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

HoUs3
Потребител
Потребител


Години: 30
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 19:51:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Моят братовчед учи биология със специалност птици.Знае всичко за егзотичните птици.каза ми,че е най-хубаво да се вземат животни от една клетка.Има едно лекарство за възбуда припапагалите(нещо като виагра,но не помня как се казва) и действа за всички папагали.Папагалите на един мой приятел бяха даже мъжки и мъжки и започнаха ...  Действа по всъкакъв начин,но го има само в една ферма за равъждане на папагали и канарчета.аз съм ходил там.Във всяка клетка по 20-тина гнезда ама то там си е кокошарник Тъй като не можете да вземете от това лекарство защото самата ферма го проивежда и се изпраща в САЩ (тези неща ги знам защото братвочед ми е ветеринар в  тази ферма) съветвам ви да разделите папагалите за около 2-3 месеца и когато ги съберете отново се опитайте папагалът който сте изнесли от клетката да му промените някак си миризмата.аз лично му напръсках с много малко парфиум краченцата ,но може и да оставите изваденият папагал до някакви миризливи цветя. ВНИМАВАЙТЕ С ПАРФИУМА ,ЗАЩОТО МОЖЕ ДА СЕ ОТРОВЪТ ПИЛЕНЦАТА АКО ИМ НАПРЪСКАТЕ КРИЛЦАТА И ПЕРАТА Ако си откриете това лекарство ще е супер.В нас има около 10 шишенца и бих ви услужил,но ще се разберем трудно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 20:09:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Мария при вземането на Галя сновната ми грешка беше че се доверих на продавача и веднага я сложих в клетката на Чочо. Прие я за натрапник и не я харесва.
Не ги пускай извесно време заедно. Когато Галя се опитва да лети Чочо я следва и незнам поради каква причина я плаши и тя пада на земята. По-добре изчакай да свикнат твоите мъници.


HoUs3 къде учи братовчед ти?
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

HoUs3
Потребител
Потребител


Години: 30
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 20:24:44    Заглавие: дфд Отговорете с цитат

Германия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

david_67
Активен
Активен



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Сеп 2007
Мнения: 84
Местожителство: Кюстендил

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2008, 21:42:13    Заглавие: Отговорете с цитат

За какви парфюми говориш ? Тук става въпрос за птици които не се харесват а може и за  два еднакви по пол индивида.Може да мине време но винаги мъжки  и женски  отделени в еда клетка стават чифт .Може  да не работят добре но се чифтосват. Това което което кара живите организми  да  се  размножават е  витамин  Е  !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2008, 12:46:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами ще послушам Jo за сега и няма да ги пускам заедно известно време, а лекарства и парфюми не ми се иска да им давам, защото ме е страх да не им направя нещо...майка ми е алергична и от полъх на парфюм е влизала в болница...какво остава за едно съвсем мъничко същество...аз дори когато парфюмирам себе си гледам да го правя извън стаята , в която са, за да не дишат от парфюма...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

VIP...
Нов
Нов


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Юни 2008
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Юни 2008, 23:30:49    Заглавие: гнездо Отговорете с цитат

Ако гнездото е вътре можели да е от кашон


http://y.kefche.com/pix/t/wyy4d2h1m.jpg

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Юни 2008, 23:43:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще го изядът!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

VIP...
Нов
Нов


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Юни 2008
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Юни 2008, 23:59:10    Заглавие: Отговорете с цитат

misho сморед теб какви са папагалите мъжки и женски


http://y.kefche.com/pix/t/wyy4d2h1m.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Юни 2008, 0:06:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам какво мисли Мишо , но според мен зеленото е момче, а синйото или е много младо или е момче.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Юни 2008, 8:29:04    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен и двете ми приличат на мъжки за сега.....
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

VIP...
Нов
Нов


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Юни 2008
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Юни 2008, 9:34:59    Заглавие: папагал Отговорете с цитат

и вие мислите като мене


Модератор: Това какво трябва да значи?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Март 2009, 1:46:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Пролетта дойде. Астрономическа, календарна..... даже и Галя осети ,че е време за създаване на семейство. Прави всякакви намеци на Чочо, подмазваму се, застава с леко разперени криле и приклекнала... но уви! Явно контакта му с нас го е увредил знам ли Не я харесва и това е.Той просто няма инстинкт за размножаване.Ако щете вярвайте продължава да се облекчава на хранилката, докато Галя му се предлага.
Чудя се ако и взема друг мъж как ще е ? Ами ако се окаже същия... смотлйо?
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети