Във каква посока да разположа къщичка за птичета навън?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Обзавеждане : Клетка и аксесоари
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

easylife
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 27 Окт 2007
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Октомври 2007, 15:20:21    Заглавие: Във каква посока да разположа къщичка за птичета навън? Отговорете с цитат

Направих къщичка за птичета. Закачих я на дървото, но не влизат птичета. Мисля че съм объркал посоката на къщичката т.е в каква посока да е насочена  (изток, запад, север юг)

Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Октомври 2007, 15:20:21    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Октомври 2007, 16:29:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че не трябва да е на изток или запад, за да не им пече вътре, но не съм сигурен. А снимки може ли да покажеш!  Very Happy
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

easylife
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 27 Окт 2007
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Октомври 2007, 17:29:08    Заглавие: Отговорете с цитат

имнам снимки ама незнам как да кача. Къщичките са най-обикновени. Просто сме се захванали да си правиме прятна градинката отпред ....  райграс, цветенца туй-онуй  Smile Ама някъде съм чувал за къщичките, че трябвало да сочат на некъде.... та за това питам.

Поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Октомври 2007, 22:05:27    Заглавие: Отговорете с цитат

easylife написа:
имнам снимки ама незнам как да кача. Къщичките са най-обикновени. Просто сме се захванали да си правиме прятна градинката отпред ....  райграс, цветенца туй-онуй  Smile Ама някъде съм чувал за къщичките, че трябвало да сочат на некъде.... та за това питам.

Поздрави!

преведох една статия току що, но незнам дали ще ти е полезна. никде не открих да има значение на къде е отвора, само внимавай максимално да я защитиш от вятър, а желателно е да я предпазиш и от силно слънце. ако ти е интересно прочети това което съм писала Very Happy
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

nikolai
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 41

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Октомври 2007, 14:16:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми едвали има значение посоката вдигни кащичката ан голма височина на някое хубаво дарво и те птичките се някога ще се настанят Very Happy  Very Happy  Very Happy
Идеята ти е супер Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

todpetrov
Редовен
Редовен


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 242
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Февруари 2008, 22:42:53    Заглавие: easylife Отговорете с цитат

easylife ще ни разкажеш ли , какво стана с птичките започнаха ли да влозат в построената от теб къщичка?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес

david_67
Активен
Активен



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Сеп 2007
Мнения: 84
Местожителство: Кюстендил

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Февруари 2008, 2:34:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Не всички птици гнездът в хралупи/в случея къщичката /Птиците изграждат гнездата си на удобни за тях  и скрити от неприятели  места . И затова не се притеснявай че не са избрали твоята хралупа
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Руси.Атанасов
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Яну 2008
Мнения: 60

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Февруари 2008, 10:59:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Къщичките се поставят на югоизток! А ако не загнездят птици в нея не се притеснявай.. Аз  в едно село сложих 10 къщички за пойни птици, и в всичките се настаниха семейства сънливци.... Пожелавам ви късмет.. И ви благодаря за интереса!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Клетка и аксесоари Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети