Да спрем мониторинга на Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Offtopic / Да си поприказваме!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

jo
Модератор
Модератор

Години: 36
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Февруари 2008, 14:32:51    Заглавие: Да спрем мониторинга на Интернет Отговорете с цитат

http://www.opensource-bulgaria.org/data/

Аз неискам да ми четат пощата а вие?

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Февруари 2008, 14:32:51    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

todpetrov
Редовен
Редовен

Години: 35
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Февруари 2008, 19:13:28    Заглавие: да Отговорете с цитат

То аз няма какво да крия ,но все пак няма да е приятно някой да ми се рови в пощата.
Но при опредилени условия да имат право все пак е полиция , и ако това помогне за някое разкриване да го правят ако питат мен . Но да си има граници и ограничение все пак това , а да не е безразборно ! Това мисля аз Smile Smile Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес

shikata
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Февруари 2008, 2:37:18    Заглавие: Отговорете с цитат

При определени условия да им се разрешава да, ама в тая държава всеки с нещо злоупотребява, каква е гаранцията че няма да се употребява информаця за лични нужди от еди някой си
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Offtopic / Да си поприказваме! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети