Какво мислите че е ?

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

sladkotototo
Напредва
Напредва

Години: 32

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2008, 12:57:27    Заглавие: Какво мислите че е ? Отговорете с цитат

Значи папагалчето ми, миналата вечер, както го бях завил да спинка и го слушам как слиза от пръчката и почва да върви по вестникът, махам кърпата и го гледам се люлее, ама все едно е пияно, не може да стой на едно място ... . По едно време се качи на пръчката и аз му загасих лампата и легнахме. (междо тези две действия имаше още много, примерно докато bubulinka се опитваше да ме убеди че всичко ще се оправи Very Happy Very Happy Very Happy  за което страшно много и благодаря.). Също на сутринта гледам го - главата явно му тежеше, щото един премрежен поглед и леко се люлееше ...

Говорих и с jo и при нея не и се бе случвало, та въпросът ми е: "дали при вас е имало нещо подобно с някой папагал? "

Иначе сега Чочко е добре, все още киха, но по - рядко, снощи пак малко се полюляваше, но определено беше по-добре от миналата вечер, иначе му дадох ДОР НОВ, както ми казаха и явно това го спаси.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2008, 12:57:27    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2008, 13:05:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво ти е папагалчето? Не знам предисторията. Бяхте ли на ветеринар? А други симптоми има ли? Какви са му изпражненията и дълго ли седи на пода?

misho
Администратор
Администратор

Години: 27
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2008, 13:05:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Залиташе и падаше ли? Не можеше да пази равновесие? Корела ли беше папагала ти? Моята корела (мъжката, не си спомням за женската) правеше така - ляга на земята и започва да се клати наляво-надясно, като махало. Понякога го правеше и на клончето. когато им сложиш кутиийка за мътене и двамата започнаха да правят така и да си оформят гнездо.

ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

sladkotototo
Напредва
Напредва

Години: 32

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Февруари 2008, 13:59:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами да Корела е аз бях пуснал тема. От няколко дена е при мен, сега е добре, но ми беше интересно дали е имало нещо подобно и при вас. Кихаше преди това, бях при ветеринар да му взема лекарството и той каза, че като е на ново място от страх му пада имунитета и се разболява много лесно. Иначе не падаше, но залиташе и то много ... щом слезна от клонката, значи не е могло да стой там. Иначе уж е мъжко, пък и нищо ново не съм слагал в клетката му ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети