Сигурно вече ще ме набият, но искам още :)

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Февруари 2008, 17:37:30    Заглавие: Сигурно вече ще ме набият, но искам още :) Отговорете с цитат

Ветеринаря ми каза, че едното ми папагалче със сигурно е женско, а май и другото ще се окаже такова. И си мисля аз...имам си синьо и жълто...няма ли да бъде по-весело ако си взема и зелено и бяло...представям си какъв купон ще настане в клетката...ако се харесат де...
Та проблемите ми са, че първо не съм сигурна, че ще цари разбирателство в клетката и второ...ако и тях заведа вкъщи някой ден ще ме набият на стари години Smile
А пък аз толкова искам...и без тва скоро няма да имам пари за мечтаното жако...поне маймунките /вълнистите/ ми да са повече и да става лудница Smile
Може ли който има повечко папагалчета в една клетка да пише как е, ще съм мнооого благодарна, защото ме е страх да се преборя с всички, да си взема още...и да се окаже, че не се разбират...

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Февруари 2008, 17:37:30    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор

Години: 27
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Февруари 2008, 23:52:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имам 3 вълнисти в една клетка (на моменти са били и четири, а друг път и с канарче и корела). Живеят си горе-долу добре. Бият се малко - най-вече за място  - люлка, оглдалце, клечка... но те попринцип са големи побойнички - като майка си. Но ще им трябва повече място.

ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Февруари 2008, 10:59:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами имаме и резервна клетка за всеки случай, ако нещо не се получи или им е твърде тясно...Вчера обикаляхме зоомагазините и щях да падна....вълнистите навсякъде бяха изкупени...само в зооцентъра имаше няколко, ама нямаше истинско зелено и бяло....само такива смесни цветове...от зоомагазина в моя квартал ми обещаха, че тази седмица ще има и вече нямам търпение Smile
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети