Поли(жакото ми) въпрос

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

StinSo
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Окт 2007
Мнения: 21

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Февруари 2008, 21:51:49    Заглавие: Поли(жакото ми) въпрос Отговорете с цитат

здравейте не бях влизал от давна.Имам въпрос значи както знаете мояпапагал е леко без перца (има само по крилата и по главата) но му иманещу на последак.Давам му ябалка и само ме замерва с нея(това ставадокато е пуснат)след като ме замери каца на масата и си потапя главатав на бащами бирата (алкохолик е Smile ) Вапросат ми е как да го накарам даяде ябалка купих му перли за оперение но не ги ядеше ПЛС помогнете
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Февруари 2008, 21:51:49    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Prodawam_korela
Напредва
Напредва


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Фев 2008
Мнения: 38

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Февруари 2008, 22:04:57    Заглавие: Отговорете с цитат

ако се разтварят ( не съм ги пробвал) ги разтвори в бирата на баща ти нз дали ще стане , но стискам палци Smile
_________________
глупости правят умните хора , за останалите е ежедневие.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vanko1
Активен
Активен



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 23 Окт 2007
Мнения: 91

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Февруари 2008, 22:16:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми да не си променила нещо във възпитанието.Отделяй му повече време щом те замеря с ябълка.А за бирата ми направо незнам какви са тези папагали ,които пият бира аз пак имам куче което пие всякакав алкохол.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Февруари 2008, 23:49:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е добре да давате на птиците си да пият алкохол! А защо те замерва - явно като е пия не знае какво прави.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Февруари 2008, 23:56:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Господи, не ми остават сили вече.....Сипи му перлите във водка, може да не му достига бирата.....Ти знаеш ли как въздейства алкохолът на това стократно по-малко от човешкото тяло, пиле? Направо нямам думи, какви хора взеха да отглеждат животни.....Нямам думи. Давате ли им да пушат? Или само по празници?

Твоето Жако се скубе, ако помня от доста време и е доста писано по въпроса. Няма смисъл да се хабя наново за човек, който пои папагал с алкохол.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vanko1
Активен
Активен



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 23 Окт 2007
Мнения: 91

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Февруари 2008, 0:05:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Да bubulina  е права не му давайте да пие алкохол то за човека е вредно какво остава за  него.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети