каква е разликата между скалното и кралското жако

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

gyzmo
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 29 Фев 2008
Мнения: 22

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Март 2008, 15:32:55    Заглавие: каква е разликата между скалното и кралското жако Отговорете с цитат

Здр на всички аз съм нов и искам да си взема жако ама незнам много за него.разбрах че скалното е по ефтино от другото та се чудя какво да търся та ще съм ви блкагодарен ако ми обясните.Има ли разлика в интелекта и т.н.мога да събера 1000- 1300лв за птицаSmile. Най вероятно ще е ако си взема няма да е много питомно та другия ми въпрос е можели да е опитоми токова птиче.Благодаря предварително на всчки :")
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Март 2008, 15:32:55    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Prodawam_korela
Напредва
Напредва


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Фев 2008
Мнения: 38

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Март 2008, 11:18:51    Заглавие: Отговорете с цитат

към 1400 може и по-малко му е цената но под 1000 лева не пада....То жакото е най-добрия оратор сред при птиците към 1500 думи може да се научи...поне така мисля...А за обучение да , тези птици са едни от най-обучаваните....като напишеш на изображения в гугъл ' жако ' ще видиш , че в повечето случаи жакото е или на пръста на човек , или на рамото му та така.....тва е което зная за жакото Smile ако не е право мойто мнение нека да ме поправи някой , който е по сигурен.....
_________________
глупости правят умните хора , за останалите е ежедневие.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети