Труден избор!

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Nikalas21
Нов
Нов

Години: 24

Местожителство: Русе

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Март 2008, 18:02:55    Заглавие: Труден избор! Отговорете с цитат

Здравейте!Изправен съм пред труден избор Smile .Канарче или Пеещ(Поен) папагал Smile .

Моля Ви за помощ!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Март 2008, 18:02:55    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Март 2008, 18:19:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами това трябва да е твой избор...аз лично бих избрала като отида на място и ги видя...заради самото излъчване на птичките, има такива, които просто виждаш и си знаеш, че са си за теб Smile

bubulina
Модератор
Модератор

Години: 39
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Март 2008, 19:07:48    Заглавие: Re: Труден избор! Отговорете с цитат

Nikalas21 написа:
Здравейте!Изправен съм пред труден избор Smile .Канарче или Пеещ(Поен) папагал Smile .

Моля Ви за помощ!

Отглеждам и двете, така че не мога да ти кажа, кой е по-добрия избор. Канарчето е много по-добър певец от Пойния папагал,/ако за това се колебаеш/ но и втроия си има своите достойнства- например- много е красив. Мисля, че която и от двете птици да избереш- няма да сбъркаш. Папагалът живее около 3-4 пъти повече от канарчето и изисква малко повече грижи. Аз обичам своите така, че за мен и двата вида са прекрасни и чудесни домашни любимци

Nikalas21
Нов
Нов

Години: 24

Местожителство: Русе

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Март 2008, 21:43:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Хмм...Аз си мислех за държането в ръка Smile.Но най-важното е не да кряка, а да пее Smile
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор

Години: 27
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Март 2008, 22:45:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че папагалите по-лесно могат да привикнат към теб, но пък канаречето със сигурност няма да кряка. Дори и само да вика, то е доста по-тихо от папагалите.

ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети