Кацалки

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Обзавеждане : Клетка и аксесоари
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Март 2008, 17:39:09    Заглавие: Кацалки Отговорете с цитат

Имаме си нови кацалки за вълнистите папагалчета След като ветеринар ни каза, че тези, които се продават не са хубави, защото са много тесни и папагалите си напрягат мускулите на крачетата върху тях, изврънках приятелят ми да направи дървени, при това доста по-дебелички. Откакто сме с дебелите дървени кацалки животът в клетката е песен Smile  Радват се, скачат от едната на другата, хапват си от тях и си ги оформят както им харесва Smile много са готини Smile Препоръчвам ги на всички!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Март 2008, 17:39:09    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Руси.Атанасов
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Яну 2008
Мнения: 60

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Март 2008, 18:13:13    Заглавие: Re: Кацалки Отговорете с цитат

Мария написа:
Имаме си нови кацалки за вълнистите папагалчета След като ветеринар ни каза, че тези, които се продават не са хубави, защото са много тесни и папагалите си напрягат мускулите на крачетата върху тях, изврънках приятелят ми да направи дървени, при това доста по-дебелички. Откакто сме с дебелите дървени кацалки животът в клетката е песен Smile  Радват се, скачат от едната на другата, хапват си от тях и си ги оформят както им харесва Smile много са готини Smile Препоръчвам ги на всички!
И аз смених пластмасовите с дървени... Дървените са много по-хубави защото папагалите и изобщо птиците могат да си пилят ноктите и клюна... А върху пластмасовите не могат Sad .
_________________
http://canaryfanclub.forumi.bg/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Март 2008, 18:18:40    Заглавие: Отговорете с цитат

През ум не ми беше минавало, че може да са им тесни купените кацалки....мислих си, че е нормално да са толкова широки.....и доктора като ми показа как им се напрягат муслулчетата лошо ми стана...
А иначе най-нормалното на света е естественият материал да е по-подходящ от пластмасата...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Март 2008, 23:54:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Моите папагали имат и и дървени и пластмасови. Корелите ми изядоха повечето си пластмасови кацалки, а люлката е обелечена с един маркуч, който също изчоплиха.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!


Последната промяна е направена от misho на 09 Ноември 2008, 18:33:45; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Март 2008, 17:22:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Мдаа Всичко, което не е предназначено за ядене е много вкусно Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

piqnica
Потребител
Потребител


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 72
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Март 2008, 4:03:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Дайте снимки на кацалките ако може Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

alex66
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 37
Местожителство: варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Март 2008, 14:13:44    Заглавие: кацалки Отговорете с цитат

за какво ти снимки ,отиваш в гората или на село,намираш бреза ,липа,ябълка ,върба,избираш прав клон с дебелина подходяща за твойто птиче и отрязваш дължина равна на шерината на клетката,вкъщи я измиваш и попарваш с вряла вода и готово
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Март 2008, 14:21:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето ти една от тези на Entel

Важно е птичето да не се напряга много като е кацанало.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

piqnica
Потребител
Потребител


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 72
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Март 2008, 23:42:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси alex и jo Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

blue_mag1c
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Ноември 2008, 18:03:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Я обяснете малко повече моля ви искам и аз да направя напишете ми обстойно как се прави защото съм ТЪП моля ви
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Windey
Нов
Нов


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Авг 2008
Мнения: 14

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Ноември 2008, 1:55:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Тази, къдравата върба ми харесва най-много.. някое по-дебело клонче и става страхотна кацалка Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Клетка и аксесоари Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети