Моите нови папагалчета

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

HoUs3
Потребител
Потребител

Години: 25

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Март 2008, 22:09:59    Заглавие: Моите нови папагалчета Отговорете с цитат

Извинявам се че пускам отново темата,но не можах да намеря старата.на 5-ти март имах рожден ден и ми подариха две вълнисти папагалчета-митко/митка и марта/марто.но от всичките тези теми ми е трудно да ги различа по клюна.мн е объркващо.  сега ще кача снимки(извинявам се но те не са реални,но все пак ще кача снимките.светкавицата ми оцветява по друг начин клюновете им) и моля ви потърсете ме на скайп: icion94.те се чоплят и се пощат много.не се бият.хранят се взаимно и аз се надявам много те да са мъжко и женско,за да си гледам потомство Благодаря предварително ! www.FashionHerg.piczo.com

П.П.снимките ги качих в моя сайт защото не знаех как се качват снимки в този форум
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Март 2008, 22:09:59    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор

Години: 36
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Март 2008, 22:53:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Има хубава тема с нагледни снимки за вълнистите папагали. Ето тук. В раздел Библиотека има статии с информация за вълнистите папагали.

HoUs3
Потребител
Потребител

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Март 2008, 23:03:15    Заглавие: da ama Отговорете с цитат

da ama ne moga da precena sin li e rozov li e?  pls help.az utre 6e gi snimam na svetlo i 6te ti prata pic.mislq 4e jaltoto e majko 4e e po-sinio
Модератор: Писането на кирилица е задължително! Форумът има собствен кирилизатор!
Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор

Години: 36
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Март 2008, 23:30:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Писането на кирилица е задължително!

Може и двете ти пилета да са мъжки! Може да са млади! Защо не попита човека който ти ги продаде?

Руси.Атанасов
Потребител
Потребител

Години: 23

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Март 2008, 14:58:57    Заглавие: Отговорете с цитат

jo написа:
Писането на кирилица е задължително!

Може и двете ти пилета да са мъжки! Може да са млади! Защо не попита човека който ти ги продаде?
Според мен и двете са мъжки! Восковиците им са сини!

HoUs3
Потребител
Потребител

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Март 2008, 17:51:05    Заглавие: :( Отговорете с цитат

Тея снимки не ги гледаите просто са прекалено нереални.мн по-различен е цвета.на едното е синио-бяло-лилаво    а на другото е по-светло някак си розово-синио.моля се да са мъжко и женско.иначе на мен ми бяха изненада. и много ги е страх от мен.изчетох всичките теми за опитомяване само не съм пробвал още да ги изморявам,ама те даже не искат да  ми кацнат на ръката.сАмо веднъж ми кацна едното и  повече не са
Върнете се в началото

bubulina
Модератор
Модератор

Години: 39
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Март 2008, 21:35:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Качваш снимки, по които да гадаем, но после да не ги гледаме Какво се очаква от нас, не разбирам?  

HoUs3
Потребител
Потребител

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Март 2008, 22:31:26    Заглавие: izvinqvam se Отговорете с цитат

е извинявам се за снимките,но телефона ми има гадна камера аз видях в една от вашите теми бяха дадени примери за женски и моите клюновете им са като на женските  .ако са по-млади има ли възможност да не им се е оформил цвета?
Върнете се в началото

piqnica
Потребител
Потребител

Години: 30
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2008, 12:13:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако са по-млади да Smile
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети