Новото ми пиленце :)
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Август 2007, 15:04:18    Заглавие: Отговорете с цитат

fridolina написа:
misho написа:
lam3r написа:
Ми аз по принмцип седя до 11.30 , 12 часа .. И пилето като му се доспи ,тя светлината не му пречи.Щом е решило да спи,ще спи  Very Happy  Ако е проблем кажете да го завивам с нещо и да спи там ..  Щом е в такъв период


И мойте канарчета спят, когато решат, без да ги притеснява свелтината, но на другите пилета им пречи.

Въпросът не е в това дали могат или не да спят на осветление. Проблемът е в това, че се обърква биологичния им часовник, а по него те определят кога е време за размножаване, за линеене или почивка. Трябва да признаете, че и на нас, хората продължителността на естествения ден ни влияе, колкто и добро да е изкуственото осветление.
А относно твърдението, че канарите не пеели по време на линеенето, то моите най-вероятно не са запознати с него. Laughing

Всъщност да си призная и моят не е запознат. Пее та се кине Very Happy но наистина в един момент сякаш става по-омърлушен и именно тогава събирам перушина два пъти дневно. пее определено по-малко. както ти казваш и птиците и хората, все по нещо си приличаме, така че в този смисъл и всяка птица си е индивидуална.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Август 2007, 15:04:18    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

lam3r
Напредва
Напредва




Offline
Регистриран на: 30 Юли 2007
Мнения: 38

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Август 2007, 22:11:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето ги и моите сладури Smile

Мъжкият: 1 , 2
Женската: 1
Двамата : 1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Август 2007, 20:34:15    Заглавие: Отговорете с цитат

[quote="lam3r"]Ето ги и моите сладури Smile

Птиците ти са страхотни! а клетката на мъжкия е едно към едно с на моят! Very Happy Ако ми прозволиш съвет, замени тези ужасни пластмасови кацалки с най-обикновени клони (може и по-дебели)от бреза, топола, череша или нещо подобно като дори оставиш някои издатини неокастрени освен, че ще си развиват крачетата, ще ядат и с удоволствие кората. Пиши как върви всичко в живота им, размножаване, гледане и т.н.Успех!!!  Very Happy
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

lam3r
Напредва
Напредва




Offline
Регистриран на: 30 Юли 2007
Мнения: 38

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Август 2007, 21:07:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за съвета ,ще гледам тази неделя да им измайсторя Smile Следя форума с голямо желание и няма как да не пиша   Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Nikalas21
Нов
Нов


Години: 29

Offline
Регистриран на: 04 Мар 2008
Мнения: 19
Местожителство: Русе

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Март 2008, 23:13:11    Заглавие: Отговорете с цитат

ЕХАААААА!!!ИМАМ СЪЩАТА КЛЕТКА!!!Вече има канарче в нея! Smile Утре ще ви я снимам Smile ! Заедно с пилето Smile .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

lgdani
Нов
Нов


Години: 46
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 24 Мар 2008
Мнения: 8
Местожителство: гр.София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Март 2008, 21:32:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Дано съм разбрала правилно и това да е темата в която всеки може да покаже своите пиленца.
Снимките които ще пусна са на три от канарчетата ми, а от събота имаме и още едно червено или бакърено /не съм много веща/ което мъжо купи от Животинския пазар, но в момента
сменя перушина и е като настръхнало врабче . Не съм наясно какви са точно като вид, но
изглеждат ето така

Това са двете женски


Това е мъжкото което пее до припадък
_________________

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Март 2008, 22:28:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Много хубави канарчета имаш!

Конкретна тема няма, но обикновен отакива теми се пускат тук (в раздел Канарчета) или Домашни любимци. Име и тема, където всеки казва какви птици има - Какви птици имате?
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети