Голям бой пада!

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Март 2008, 11:22:52    Заглавие: Голям бой пада! Отговорете с цитат

Да ви се оплача...в събота си взех ново вълнисто папагалче - Коко. След 24 4аса престой в отделна клетка го вкарах в клетката на Нинка и Жожи /дамите ми/...и стана страшно....те го нападнаха и почнаха да го кълвът...Sad От Нинка го очаквах, защото си е лошотийка и по принцип много кълве, ама Жожи е такава душичка...през ум не ми е минавало, че може да нападне някого....та аз изкарах Коки преди да се е стигнало до тежки последствия и го върнах в отделна клетка. За 24 часа вече ми стъпа на пръста няколко пъти Smile Много е готин Smile Изглежда много бързо свиква с нас, ама май няма да се стигне до поколение....
Аз си знаех, че трябва да взема 2 мъжки, а не едно, ама за второто не можахме да се споразомеем с приятеля ми кое да бъде и затова на първо време взехме само Коки.
При вас имало ли е такива остри реакции? Отминава ли? Сега ме е страх да ги сложа пак е в една клетка, защото не знам какво ще му се случи, ама нямам добри предчувствия....

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Март 2008, 11:22:52    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Руси.Атанасов
Потребител
Потребител

Години: 23

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Март 2008, 11:26:43    Заглавие: Re: Голям бой пада! Отговорете с цитат

Мария написа:
Да ви се оплача...в събота си взех ново вълнисто папагалче - Коко. След 24 4аса престой в отделна клетка го вкарах в клетката на Нинка и Жожи /дамите ми/...и стана страшно....те го нападнаха и почнаха да го кълвът...Sad От Нинка го очаквах, защото си е лошотийка и по принцип много кълве, ама Жожи е такава душичка...през ум не ми е минавало, че може да нападне някого....та аз изкарах Коки преди да се е стигнало до тежки последствия и го върнах в отделна клетка. За 24 часа вече ми стъпа на пръста няколко пъти Smile Много е готин Smile Изглежда много бързо свиква с нас, ама май няма да се стигне до поколение....
Аз си знаех, че трябва да взема 2 мъжки, а не едно, ама за второто не можахме да се споразомеем с приятеля ми кое да бъде и затова на първо време взехме само Коки.
При вас имало ли е такива остри реакции? Отминава ли? Сега ме е страх да ги сложа пак е в една клетка, защото не знам какво ще му се случи, ама нямам добри предчувствия....

Ами голяма грешка Sad .... Женските се пускат в клетката на мъжкият... А не обратното Sad . Иначе те си пазят територията.... Остави го един ден да се успокои и ги пусни при него... Иначе наистина може да се лее кръв .

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Март 2008, 11:32:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами да си призная и това ми мина през ума, ама късно...даже си мисля, че по-добре да му пусна само едната папагалка, обаче и за това не съм сигурна, защото Нинка и Жожи са си свикнали двете и няма да е добре да ги деля...

Руси.Атанасов
Потребител
Потребител

Години: 23

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Март 2008, 12:05:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Мария написа:
Ами да си призная и това ми мина през ума, ама късно...даже си мисля, че по-добре да му пусна само едната папагалка, обаче и за това не съм сигурна, защото Нинка и Жожи са си свикнали двете и няма да е добре да ги деля...
Ами пусни ги и двете...

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Март 2008, 12:41:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще пробвам и дано да се разберат Smile Ако не се получи /в предвид бойната натура на Нинка/ ще се простя с идеята за поколение и ще си ги гледам по отделно.

Да се похваля Smile Снощи за пръв път пуснах Коки да лети в стаята, при това заедно с Нинка и Жожи...и май с Нинка почнаха да се харесват по малко, въпреки, че тя продължава да му удря по някой клюн....след няколко часа се прибраха по клетките /Нинка и Жожи сами, а Коки го уловихме внимателно с клетката, за да не го гоним с ръце/. Довечера смятам пак да ги пусна и така предполагам, че за няколко дни ще свикнат и ще мога да ги сложа в една клетка Smile
Много се зарадвах и че Коки все повече свиква с мен, защото като излезе от клетката почти не бягаше от мен...позволи ми да го погаля докато е на вън..при положение, че Нинка и Жожи ми кацат на пръста само в клетката...мисля, че нещата вървят добре Smile
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети