Защо папагалите ''говорят''?

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

jo
Модератор
Модератор

Години: 36
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 18:34:52    Заглавие: Защо папагалите ''говорят''? Отговорете с цитат

Понеже много хора искат папагалите им да проговорят мисля да обсъдим един важен въпрос ЗАЩО ГО ПРАВЯТ?
Искам да напиша моето мнение , но то си е мое.Не съм го прочела от някъде.
Според мен папагали ми ме имитира за да ми привлече вниманието!
Когато иска да дойде при мен просто идва, но много често е затвпрен и неможе да дойде. Почва да пее и казва няколко прости думи.
Когато му отворя клетката казва ЕЛА ЧОЧО и тогава излиза.
Обича да си тананика две мелодии.На едната го научих аз, на другата причтеля ми. Когато сме само двамата съм го забелязала, че по-често пее тази на която аз го научих. Когато приятеля ми се прибира запява с пълно гърло другата мелодия такаче и комшийте да го чуят.
Интересно ми е да разбера, защо ''говорят'' вашите папагали?

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2008, 18:34:52    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

piqnica
Потребител
Потребител

Години: 30
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Март 2008, 16:39:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Покажи клипчета плийз.

jo
Модератор
Модератор

Години: 36
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Март 2008, 11:20:02    Заглавие: Отговорете с цитат

С най голямо удоволсвие, но има сценична треска. Мисля че фотоапарта го дразни. Довечера ще се опитам до го разпея, но не гарантирам. Най-вероятно в събота сутрин ще успе да направя едно хубаво клипче, понеже когато на мен най-много ми се спи той е най-активен.

sladkotototo
Напредва
Напредва

Години: 32

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Април 2008, 11:02:48    Заглавие: Отговорете с цитат

jo написа:
С най голямо удоволсвие, но има сценична треска. Мисля че фотоапарта го дразни. Довечера ще се опитам до го разпея, но не гарантирам. Най-вероятно в събота сутрин ще успе да направя едно хубаво клипче, понеже когато на мен най-много ми се спи той е най-активен.

Успя ли да запишеш сладура
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети