Интересна история

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

ge0gr!3v
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Март 2008, 21:57:33    Заглавие: Интересна история Отговорете с цитат

Когато бях малък за първи път ми подариха вълнисто папагалче живя мисля около 2 години в нас и избяга   след 3 месеца играх с братовчед ми на улицата когато ме извикаха наще и като излязох на терасата какво да видя папагала ми стои върху клетката как точно и защо се е върнал неразбрах но ми стана много странно и интересно това папагалче беше прекалено умно повярвайте ми само си отваряше клетката и излизаше минаха 2 седмици след този случей и реших да му купя приятелче отидох до магазина и купих женско вълнисто папагалче като го оставих в клетката нямаше и 1 2 седмици и двете отново избягаха мернах няколко пъти да прелитат и един ден то спря на терасата аз се опитох да го хвана той излетя и повече не се върнаха....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Март 2008, 21:57:33    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

alex
Активен
Активен

Години: 31
Местожителство: софия

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Март 2008, 0:31:02    Заглавие: .. Отговорете с цитат

..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети