искам да се похваля:) купих си жако

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

gyzmo
Нов
Нов

Години: 36

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Март 2008, 19:09:14    Заглавие: искам да се похваля:) купих си жако Отговорете с цитат

Купи х си жако  ама е диво и ще имам доста работа така като гледам,дори недава да се доближа до клетката ама аз съм упорит та ще му се наложи да свикне с меn.Някой ако може да каже някакъв подход който да ми помогне при социализирането ше съм му блгодарен.За сега само му подсвирквам и му казвам името за да свикне с гласа ми предполагамч е е правилно.Също се доближавам до клетката бавно и постепено преди да посегна да му сменям водата и тн.Но въпреки това ми проглушава ушите.Но съм твърдо решен да се справя с трудната задачаSmile.Ако някй е имал такава птица нека сподели опита сиSmile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Март 2008, 19:09:14    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

sladkotototo
Напредва
Напредва

Години: 32

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Март 2008, 23:04:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито за птичката, чети темите във форума, там има всичко, като за начало се ограничавай да вървиш покрай него, само сменяй водата и храната. Остави го да се осифери, слагай му ябълчи разни глезотиики за да свикне да яде такива работи иии това е Smile Пожелавам ти много радост да ти носи и да те буди като мойто корелче в 7 сутринта да му слагам ядене
Върнете се в началото

alex66
Напредва
Напредва

Местожителство: варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Март 2008, 14:55:57    Заглавие: жако Отговорете с цитат

погледни тук ,може да ти е от полза http://www.zoomania.org/content/view/2497/148/

infetka
Нов
Нов

Години: 31

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Март 2008, 14:43:19    Заглавие: Отговорете с цитат

честито, колега
и аз бях така с моя Папи, но имаме за един месец голям напредък
в момента ме търпи и си взима фастъци и семки от ръката ми.
Бъди търпелив с него/нея, чети му, приказвай му и малко по малко скъсавяй дистанцията
прочети всичко де що има в интернет
пожелавам ти много успех
///^
//
//
/
Върнете се в началото

gyzmo
Нов
Нов

Години: 36

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Април 2008, 11:47:12    Заглавие: имам напредък Отговорете с цитат

Имам малък напредък за 10 дни от както е при мен вече си взима семки от ръката ми като му подавам е още съска като ги взима ама поне ги взима.само дето неще да яде плодове ама се надявам да свикне
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети