помощ!!!!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Амадини (Финки) : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

fin4ica
Нов
Нов


Години: 37

Offline
Регистриран на: 19 Сеп 2008
Мнения: 8

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Септември 2008, 20:18:48    Заглавие: помощ!!!! Отговорете с цитат

мъжката ми амадинка по4ти остана без пера,незнам какво да правя страх ме е да не би да с еразболее.Ако някой може да помогне със съвет ще съм много много благодарна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Септември 2008, 20:18:48    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

nEpOTo_
Потребител
Потребител




Offline
Регистриран на: 05 Апр 2008
Мнения: 60

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Септември 2008, 18:43:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Следи случайно да не я скубе друга амадина,ако има такава де,ако ли не според мен не е нормално да се е оголила толкова много както пишеш! Попринцип на птиците им пада,толкова перушина колкото си трябва!Не бива да остават напълно голи,защото в противен случай стават много уязвими към температурата и един по студен въздух може да се окаже фатален за птицата!Успех!

Приятна вечер!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети