Купих си второ папагалче =)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

go
Напредва
Напредва


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Апр 2008
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Май 2008, 16:14:09    Заглавие: Купих си второ папагалче =) Отговорете с цитат

Купих си второ сладурче http://www.picvalley.net/v.php?p=u/158/39380_025.JPG съжелявам за лошото качество.Все още не знам от какъв пол е Поки(старото) е много гостоприемно-веднага се захвана да го чисти.Малко се скараха(това нормално ли е? )Обаче ме тревожи едно нещо:опашката на новото е малко разперена,аперушинката-малко настръхнала накокошинило се е http://www.picvalley.net/v.php?p=u/158/39387_418.JPG А това нормално ли е?И стои някакво изморено...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Май 2008, 16:14:09    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Май 2008, 16:43:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Честито да ти е новото папагалче Smile
От снимката не се вижда добре. Може да изглежда омърлушено, защото още е стресирано от смяната на обстановката. В магазина как изглеждаше?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

go
Напредва
Напредва


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Апр 2008
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Май 2008, 18:18:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Мария написа:
Честито да ти е новото папагалче Smile
От снимката не се вижда добре. Може да изглежда омърлушено, защото още е стресирано от смяната на обстановката. В магазина как изглеждаше?

Благодаря ти  
В магазина изглеждаше сякаш по жизнено,но сега и двете ми папагалчета се пощят взаимно
Явно ги е страх от телефона ми и като се приближа да ги снимам спират. Дано се окажат мъжко и женско    Може самият му начин на почивка като седи да изглежда омърлушено,знам ли...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Dian4o
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 05 Май 2008
Мнения: 11
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Май 2008, 19:43:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ти е честито новото папагалче. Предполагам че така ти се струва защото още не е свикнало с обстановката.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubu
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 19 Апр 2008
Мнения: 27
Местожителство: Прага

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Май 2008, 9:29:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ти е честито малкото сладурче!
Ако те затворят в чужда стая с непознато другарче и на тебе няма да ти е много до игра и радост. Дай му малко време, ще се отпусне Smile
Пола на вълнистите папагалчета се познава по това, че на мъжките ноздрите са сини а на женските светлорозови.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

go
Напредва
Напредва


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Апр 2008
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Май 2008, 9:58:39    Заглавие: Отговорете с цитат

bubu написа:
Да ти е честито малкото сладурче!
Ако те затворят в чужда стая с непознато другарче и на тебе няма да ти е много до игра и радост. Дай му малко време, ще се отпусне Smile
Пола на вълнистите папагалчета се познава по това, че на мъжките ноздрите са сини а на женските светлорозови.

Мерси. Аз знам как се познават обаче са още малки.Едното съм 99%сигурна че е мъжко,но другото ноздрите му са розаво-сини
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети