Някой може ли да ми отговори

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

nikisasa
Напредва
Напредва


Години: 57
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 19 Мар 2008
Мнения: 26

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Април 2008, 23:48:32    Заглавие: Някой може ли да ми отговори Отговорете с цитат

Колко е голяма кафявоуха зеленка , колкото корела ли е или е по голям, за всеки случай слагам и снимка защото може папагала да не се казва така . Благодаря ви
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Април 2008, 23:48:32    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Април 2008, 9:43:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей! Снимката ти не се вижда, за това я премахнах. Името Кафявоуха Зеленика идва от Сърбия (там ги наричат така), иначе в България им казваме Кяфявоуха Пирура. Папагала е малко по-дребен от корела. По принцип пирурите са много контактни птици и стават за домашен любимец.
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

nikisasa
Напредва
Напредва


Години: 57
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 19 Мар 2008
Мнения: 26

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Април 2008, 15:23:05    Заглавие: Благодаря много Отговорете с цитат

За снимката наистина нещо не стана незнма защо а дали наистина е такъв папагала не съм сигурна. но все пак много благодаря
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети