Първо люпило!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Канарчетата : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

nEpOTo_
Потребител
Потребител




Offline
Регистриран на: 05 Апр 2008
Мнения: 60

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Април 2008, 16:32:36    Заглавие: Първо люпило! Отговорете с цитат

Колеги как върви първото люпило?Аз вече съм почти на края!Останаха ми само още 10-тина двойки,с малки в гнездата!До няколко дни ще напуснат и те гнездата!До момента съм на 25 пръстен,оставят ми още 25 да опръстена!Така съм си направил смека горе-долу за първо люпило!След това ще има още пръстени!Следва малка пауза от 10 дни,след това седмица подсилване и се започва второ люпила!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Април 2008, 16:32:36    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Емо
Потребител
Потребител


Години: 58
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Ное 2007
Мнения: 68
Местожителство: Благоевград

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Април 2008, 14:41:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Първото люпило в нашето семейство (първото ни в живота от първите ни канарчета) се развива добре - излюпиха ни се само 2-те последни яйца т.е. 40% успеваемост Smile но пък родителите са вного грижовни и имаме голяма емоция и радост сред децата.

Следим внимателно всичко. Женската докато мътеше ставаше за кратко - до минута, а след излюпването първите 3-4 дни въобще не ставаше, само мъжкия я хранеше а пък тя малките. Сега са на 6-я ден и ги хранят и двамата но женската пак почти не мърда от малките. Ние ги наблюдавеме от съседната стая през стъклото на вратата.

Приготвили сме и втора гнездилка за ново люпило !
_________________
БЕЛИ ПАУНИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

nEpOTo_
Потребител
Потребител




Offline
Регистриран на: 05 Апр 2008
Мнения: 60

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Април 2008, 21:57:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети