Розела
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

s7el4etoo
Нов
Нов


Години: 34
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Сеп 2009
Мнения: 7

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Септември 2009, 20:27:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно е така
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Септември 2009, 20:27:43    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

simonals
Нов
Нов


Години: 34
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 02 Яну 2012
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Януари 2012, 14:15:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Получих розела за Коледа(няма и десет дни вкъщи).Та въпросът ми е как сте опитомили вашите?Някакви трикчета за кацане на ръката? Преди това имах корела,която беше много добра,кацаше ми на рамото,хапеше ми обеците,пееше ми,абе общо взето беше  супер.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Amaya
Нов
Нов


Години: 33
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Мар 2012
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2012, 0:38:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен Smile От 17.03.2012 сме заедно с моята червена розелка. За съжаление в магазина не можаха да ми кажат женска ли е или мъжка.... На втория ден напрвихме първия полет из стаята, вече всяка вечер се разхождаме. Имаме малко проблем с прибирането защото не може да намери входа, а храна още я е страх да взима от нас. Днес ни беше и първата баня и изглеждаме доволни. Хапваме морковчета и ябълки (освен смеските от магазина), но не знам как да му ги давам..пробвах на по-едри парчета взима си ги да ги гризе, но много ги изпуска, настъргани май не му се нравят много....Вие как ги храните ? Доверието още ни куца... като се приближа към клетката и бяга в горния ъгъл... Иначе имаше няколко неусепшни опита да кацне на мен но явно се плаши не знам..дайте съвет за сближаване защото и половин час да си държа ръката вътре с храна и да му говоря любвеобвилно пак не се престрашава...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Март 2012, 16:43:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бързай много с сближаването всека пак е от 4 дена при теб иначе сте много напреднали браво. Аз до колкото знам пола на розелите не е  изразен, но може да греша не знам. Може да и направиш или купиш държач за  плодове  

_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Amaya
Нов
Нов


Години: 33
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Мар 2012
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Март 2012, 0:26:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Блгодаря ти Smile Вече си се къпем и летим редовно ама още прави номерца с прибирането...не иска мн мн в клетката. Взех му няколко аксесоара - люлка стълбичка и играчка. В началото доста се плашеше от тях, но вече свикна и се занимава Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата


Години: 27
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Юли 2011
Мнения: 269
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Март 2012, 1:09:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти за да го пускаш да лети трябва да е бил първо около 1 месец в клетката за да опознае стаята. Те всички папагалчета отначало то се страхуват от аксесоарите но после свикват, аз имам люлка на която се качваше само едното папагалче, но днеска видях двете да спят на нея.
_________________
Живей за мига, не за деня
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети