Моля за помощ :(

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Други птици : Диви птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

lam3r
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Август 2007, 14:27:57    Заглавие: Моля за помощ :( Отговорете с цитат

Излизам на терасата и гледам ено малко лястовиче,изглежда е паднало от някъде.Свило се е едно такова и спи.Какво да го правя сега ? Има ли храни за тях и да го гледам поне докато порастне малко.Помогнете  Sad

П.П оставих го горе на блока и май литна .. Не знам
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Август 2007, 14:27:57    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор

Години: 36
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Август 2007, 15:18:43    Заглавие: Re: Моля за помощ :( Отговорете с цитат

lam3r написа:
Излизам на терасата и гледам ено малко лястовиче,изглежда е паднало от някъде.Свило се е едно такова и спи.Какво да го правя сега ? Има ли храни за тях и да го гледам поне докато порастне малко.Помогнете  Sad

Къде е сега???? Какво стана?

lam3r
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 05 Август 2007, 15:24:18    Заглавие: Re: Моля за помощ :( Отговорете с цитат

jo написа:
lam3r написа:

Къде е сега???? Какво стана?

Ами пуснах го вънка и не знам какво стана . Първо литна и се приземи и оттам не го видях
Върнете се в началото

Veronika
Активен
Активен

Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Октомври 2007, 14:24:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Оттам при котките.
Върнете се в началото

Jokata
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Ноември 2007, 2:07:56    Заглавие: Отговорете с цитат

По принцип след излитането от гнездото майката поема малкото, започва да го храни и да се грижи за него,... Но ме съмнява че е паднало, след като е излетяло. Навеждаме на мисълта че е паднало от гнездото т.с. Самото гнездо става тясно за 6 лястовички например и природата си взима жертвите. Но все пак....
Дано да е оцеляло
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Диви птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети