За едното ми папагалче-проблем

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

go
Напредва
Напредва


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Апр 2008
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Май 2008, 9:06:01    Заглавие: За едното ми папагалче-проблем Отговорете с цитат

Ето какво се случи:
Вчера забелязах ченад восковицата му има съвсееем мъничко оголено място(около 1 мм)Мисля че си сменя перушината но нормално ли е да  я сменя и по главата На вас случвало ли ви се е?И още нещо.Днес сутринта видях като се катереше по клетката,че около дупето му има остатъци от изпражнения Тъй като утре ще ходя до вет.аптека да взема витамини и разни укрепващи неща за пилетата да вземам ли и нещо антипаразитно за оголения 1 мм ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Май 2008, 9:06:01    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

denkata_2808
Потребител
Потребител


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Апр 2008
Мнения: 68
Местожителство: pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Май 2008, 9:52:25    Заглавие: Отговорете с цитат

И моите си сменят перата по главата но никога не е оставало оголено място а за другото сигурно има растройство по добре го заведи и него на ветеринар
_________________
Имам две вълнити папагалчета едното зелено-Поли(мъжко) на 4 години и дрогото е светло синьо-Дейзи(женско) на 2 години и едно мини заиче няма годинка казвасе Пухи черно и бяло е
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

go
Напредва
Напредва


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Апр 2008
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Май 2008, 22:32:05    Заглавие: Отговорете с цитат

denkata_2808 написа:
И моите си сменят перата по главата но никога не е оставало оголено място а за другото сигурно има растройство по добре го заведи и него на ветеринар

То всъщнос не може да се нарече оголено място защото е съвсем мъничко.А изпражненията му вече са ОК Утре ще им купя витамини и разни глезотиики

Между другото се оказа че и двете и пилета са мъжи мисля утре да взема една дама.(искам да си имам пиленца )Мисля че няма да се карат за нея или...?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

denkata_2808
Потребител
Потребител


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Апр 2008
Мнения: 68
Местожителство: pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Май 2008, 22:44:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Пробвай ако се бият отдели единия мъжки
_________________
Имам две вълнити папагалчета едното зелено-Поли(мъжко) на 4 години и дрогото е светло синьо-Дейзи(женско) на 2 години и едно мини заиче няма годинка казвасе Пухи черно и бяло е
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети