Отново въпроси за вълнистите папагалчета
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

lea_rusiana
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Май 2008
Мнения: 9
Местожителство: Някъде там...

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Юли 2008, 14:42:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Имаме още едно папагалче!!!!!!!!!      Казва се Иги(съкратено от Игор).
На цвят е лилаво + малко бяло.Леа го кълве, но много се надявам да  свикне!
_________________
Имам 2 вълнисти папагалчета - Леа и Иги.Леа е жълто - зелена, а Иги е лилаво - бял.Имам и сиамски котарак - Емил(Емо).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Юли 2008, 14:42:54    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Юли 2008, 9:21:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Пу-пу, да са ти живи и здрави всичките Smile И аз имам сиамски котарак и вълнисти - забавна комбинация Smile  Само не си вземай и куче, че ще ти станат множко /от скоро вече знам/ Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Lexso
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2008
Мнения: 72
Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Август 2008, 15:14:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също смътах да си купя вълнисто папагалче и то днес обиколих 4 зоомагазина и във всичките ми казаха едно и сащо - папагалите свършиха. Аз много се ядосах  . Добре че в един от магазините казаха че утре ще докарат. Затова с нетарпение чакам да стане утре.Подготвил сам всичко, но имам един вапрос- във стаята в която ще е папагала има филоденорон а четох че той е отровен за птиците. Затова искам да ви попитам трябвали да махна цветето от стаята  .

Благодаря ви предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Август 2008, 15:50:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Lexso написа:
Аз също смътах да си купя вълнисто папагалче и то днес обиколих 4 зоомагазина и във всичките ми казаха едно и сащо - папагалите свършиха. Аз много се ядосах  . Добре че в един от магазините казаха че утре ще докарат. Затова с нетарпение чакам да стане утре.Подготвил сам всичко, но имам един вапрос- във стаята в която ще е папагала има филоденорон а четох че той е отровен за птиците. Затова искам да ви попитам трябвали да махна цветето от стаята  .

Благодаря ви предварително!


Наблюдавай го отначало, дали въобще има интерес към цветето. Ако каца по него или иска да го гризе го премести. Иначе не пречи.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Lexso
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2008
Мнения: 72
Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Август 2008, 13:00:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Иеее днес имаше супеееееер и аз си купих .то и бяло с молко жълтеникава глава много е красиво
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

stosa
Нов
Нов


Години: 34
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 09 Сеп 2008
Мнения: 4
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Септември 2008, 0:31:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз да питам нещо задължително ли е клонките да бъдат измити или не защото мойте папагалчета си имат клонка от 1 седмица и нещо и не съм я измила
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Lexso
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2008
Мнения: 72
Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Септември 2008, 7:35:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми според мен трябва да я измииш но със вряла вода защтото препаратите могат да навредят на папагалчето нали клечката е за гризане
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

kiko_vd
Нов
Нов


Години: 27

Offline
Регистриран на: 05 Авг 2008
Мнения: 24
Местожителство: vidin

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Ноември 2008, 23:32:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравеите! аз имам две валнисти папагалчета.Едното е мъжко синио на цвят с бяло,а другият носът му  е син, но не чак толкова и не знам какво е уж е женско и постоянно пее  .A като ги пусна да летат или след като се нахранат започват да се целуват.Утре щте ги снимам и ште видите  какви  са мъжко и женско или и двете мъжки

Админ: Тук има тема за пола на папагалите. Можеш да я разгледаш и а пуснеш снимката там.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Декември 2008, 18:09:55    Заглавие: Отговорете с цитат

За да не отварям нова тема, реших да пиша тук. Покрай коледните празници нещо се вдетених и реших, че искам една голяяяма елха, по-точно борче. Купих си аз и се оказа, че само в моята стая има място за него. В първия момент си викам - супер, елхата при мен! Ама нещо доста силно мирише борчето и се чудя дали миризмата няма да дразни папагалите. Вие някакви наблюдения имате ли?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Joanna
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 07 Яну 2012
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Януари 2012, 18:43:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте. Разбрах че вие си пускате папагалите из апартамента аз пробвах но другите от семейството ми се ядосват и казват че мирише а и много често ака и цялата стая почва да мирише. При вас не е ли така?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Януари 2012, 20:55:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Дали ще го пускаш или не, все еднакво ще си мирише. Папагалите далеч не са най-миризливите домашни любимци. Ако нещо мирише, това обикновено е от дъното на клетката, ако не чистено. Колко често почистваш клетката?
А за акането...няма как. Птици са и е нормално. Аз слагам по една хартийка на местата, където обикновено стоят, когато са пуснати (все пак не летят непрекъснато) и щом се приберат, просто я хвърлям.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Joanna
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 07 Яну 2012
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Януари 2012, 19:52:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря.Чистя клетката на два три дни.
Ще опитам така веднага щом крачето му се оправи ... но не знам дали ще се оправи. Един ден го бях пуснала да лети и когато го прибирах крачето май му беше счупено - накуцваше и не можеше да го движи.Вече е по-добре движи го но още е подуто и синьо. Дали ще се оправи?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

fallon_fallon
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2011
Мнения: 72

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Януари 2012, 20:28:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Вероятността да го е счупило е доста голяма, бих те посъветвала да го заведеш на ветеринар, но ако не знаеш някой, който специално разбира от птици, няма много да му помогнат. Най-доброто, което можеш да направиш за него е за ограничиш движенията до минимум - ако имаш по-малка клетка, премести го там, ако не - направи така, че да не се разхожда много за храна и вода, добре е всичко да му е на една ръка разстояние.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Joanna
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 07 Яну 2012
Мнения: 16

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Януари 2012, 21:01:02    Заглавие: Отговорете с цитат

В момента е в малка клетка и ,за щастие, подутината почти се махна , а синьото почти изчезна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети