жакото ми май киха

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

gyzmo
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 29 Фев 2008
Мнения: 22

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Май 2008, 7:11:37    Заглавие: жакото ми май киха Отговорете с цитат

От няколко дни съм леко притеснен пилето ми май киха или нещо такова и от време на време изпражненията му са редички но не винаги в повечето случай са си нормални възможно ли е от фъстъците де прокарва и това кихане?някой да каже ако знае нещо по въпроса ще съм му благодарен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Май 2008, 7:11:37    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

bubu
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 19 Апр 2008
Мнения: 27
Местожителство: Прага

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Май 2008, 11:44:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Зависи каква храна яде. Ако му даваш зеленчуци и плодове може изпражненията да му са по-редки. Например Бъфи много обича чай и изпива доста голямо количество след което направо си чурка Smile Колкото за кихането, сигурно е малко настинал. Бъфи също кихаше, когато я купих и ми препоръчаха детски кaпки Nasivin. Предполагам, че се намират и в България. Купи му за новородени и му капвай по 1 капка във всяка ноздра. Когато капеш не опирай пипетката до носа му.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети