Знам лекар в....
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : За всички птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Август 2007, 20:22:15    Заглавие: Знам лекар в.... Отговорете с цитат

Здравейте. Пускам тази тема специално за тези които търсят или знаят добър ветеринарен лекар. Ще се радвам ако давате мнения от личен опит. За да не бъде темата само за доволните ,предлагам тук да пишем и за лекари от които не сте доволни. Моля аргументирайте се като дадете мнението.Най-важното описвайте с какво ви е впечатлил и какви са били резлтатите от проведеното лечение. Exclamation

_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Август 2007, 20:22:15    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Veronika
Активен
Активен




Offline
Регистриран на: 23 Сеп 2007
Мнения: 81
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Октомври 2007, 22:40:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблема е че май няма лекари за птици.И аз ще помоля модераторите ако знаят такива да дадат координати
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Октомври 2007, 14:12:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблема с ветеринарите е че трудно се поставя диагноза на една птица.Основно диагнозата при птиците се поставя с аутопсия.Но като имаш едно папагалче трудно се познава какаво му е Sad .
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

nikolai
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 41

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Октомври 2007, 20:15:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Тай като гледам май тарсите ветеринар "птичар"  Very Happy  Щом е ветеринар значи разбира от животни се пак птиците са животни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Октомври 2007, 9:43:32    Заглавие: Отговорете с цитат

nikolai написа:
Тай като гледам май тарсите ветеринар "птичар"  Very Happy  Щом е ветеринар значи разбира от животни се пак птиците са животни.


Не е гаранция. Попадъл съм и на такива, които са ми предлагали за корела да мъти в гнездо за канарчета.  irre Мисля, че не беше много наясно с нещата lachtot Човек трябва да внимава в чии ръце предава птицата си.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Veronika
Активен
Активен




Offline
Регистриран на: 23 Сеп 2007
Мнения: 81
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Октомври 2007, 13:51:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Разбират от кокошки, не от екзотични птици. А като видят и скъп папагал директно ми казаха на 3 места че не искат да рискуват и да умре при тях.Накрая в една клиника убиха иначе и без това отровения ми папагал като му биха кортизон.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Октомври 2007, 16:03:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Миналата седмица бях във Варна.Една приятелка си кара стажа във ветеринарен кабинет.Незнам дали се справят с птици но лекуват разни екзотични гадинки(игуани, змии, тарантули...)
Имат интернет саит с подробна информация.Считам написването му за нереклама понеже темата е такава: www.animobg.com
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Октомври 2007, 16:10:08    Заглавие: Отговорете с цитат

jo написа:
Миналата седмица бях във Варна.Една приятелка си кара стажа във ветеринарен кабинет.Незнам дали се справят с птици но лекуват разни екзотични гадинки(игуани, змии, тарантули...)
Имат интернет саит с подробна информация.Считам написването му за нереклама понеже темата е такава: www.animobg.com


Водих хамстера си при тях. наистина се справят добре, но със птиците не ги бива - поне този, който ме обслужи в Бургас. Предния ми пост се отнася зая него.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

nikolai
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 41

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Октомври 2007, 22:29:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Всичките си животни водя само там Мишо. Обслужването е на ниво и лекарите и продавачите са страхотни и обясняват абсолютно всичко. Киара и Александар ги водя там за най-малкото дет се вика и сам адски доволен....
В Бургас има клиника само за животни.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Veronika
Активен
Активен




Offline
Регистриран на: 23 Сеп 2007
Мнения: 81
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Ноември 2007, 0:19:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Интересно. Аз съм ходила на тези адреси но съм виждала само магазини там.За Варна говоря. Не съм виждала лекарски кабинети.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Ноември 2007, 10:08:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Моя приятелка си кара стажа в един от кабинетите. Ако искаш мога да я разпитам по-подробно как се справят с птици. Казвала ми е, че са имали пациенти екзотични животинки и са се справяли лекарите доста добре.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Veronika
Активен
Активен




Offline
Регистриран на: 23 Сеп 2007
Мнения: 81
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Ноември 2007, 19:15:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, разпитай я.Питай я също къде точно е кабинета защото в посочените в сайта адреси има само магазини, поне за Варна е така.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Ноември 2007, 19:45:22    Заглавие: Отговорете с цитат

До единия магазин се намира кабинета.Мисля че е на този адрес:
гр. Варна
ул.’Котел’ No11 и No15,
тел. 60 38 40, 61 72 04
за ориентир – в самия център на града – зад Операта


Аз лично съм била в кабинета. Той не е много голям. Намира се до зоомагазина. Мисля че в който от двата магазина да влезеш ще ти обяснят къде е кабинета.


ПП.Дано не ти се налага да го посещавате.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Veronika
Активен
Активен




Offline
Регистриран на: 23 Сеп 2007
Мнения: 81
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Ноември 2007, 19:56:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ти много. А от папагали разбирали ли?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Февруари 2008, 17:30:54    Заглавие: Отговорете с цитат

А някой знае ли добър ветеринар в София ? Аз ходя при двама, които са добри, ама май много не са свикнали с папагали...вечният проблем...
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

dragonaz
Напредва
Напредва


Години: 45
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Фев 2008
Мнения: 33
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Март 2008, 11:58:39    Заглавие: Цитирам мнение Отговорете с цитат

Познавам  само 1  лекар, който  разбира от папагали в  София,  търсете го тук  
ГСМ -> 0898 441 618  Д-р Христов.

-Край на цитата-

След малко отивам при него .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

denkata_2808
Потребител
Потребител


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Апр 2008
Мнения: 68
Местожителство: pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Април 2008, 21:55:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Миналата година женското ми папагалче беше много болно и го заведох при един ветеринар близо до блока ми в Плевен.Прегледа я и каза че има кокошинки(учудих се много щото никога не съм ги извеждала на вън а и на мъжкото му нищо) наръси я под крилата с няква пудра и ми каза да и слагам някакво жълто прахче във водата.На другия ден тя постоянно се кушкаше в мен и не искаше да си иди на клетката или при Поли(мъжкото папагалче) но на мен ми се налагаше да изляза и като се върнах тя вече беше починала.Разрових се из сайтовете и насякъде пишеше че от кокошинки НЕ СЕ УМИРА.

Модератор: Поста ти не е за тази тема!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

piqnica
Потребител
Потребител


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 72
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Май 2008, 11:28:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Tрябва ми някой ветеринар за подрязване на нокти в София. Знам, че въпроса не е за тук, но понеже темата е за лекари и за това питам. Ако някой може да ми помогне, благодаря предварително!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

lapeto
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Юли 2008
Мнения: 19

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Юли 2008, 19:17:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен в Българя е трудно да се намери добър ветеринарен лекар, които да се занимава основно с птици. От скоро имам птица и още не ми се е налагало да тарся лекар,
не искам и да ми се налага, пожелавам на всички да не им се налага, но ако някой знае добър ветеринар в Стара Загора, моля да сподели, защото един Бог знае какво ще се случи. Респект към всеки човек, спасил живота на живо същество, каквото и да е то - птица, куче, котка, хамстер, и тн.

Entel: Редактирал съм ти правописа, не е зле да прочетеш тази тема: http://forum.slavishow.com/viewtopic.php?t=17059
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

pepone
Нов
Нов


Години: 39

Offline
Регистриран на: 15 Авг 2008
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Август 2008, 2:40:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Добър ветеринар папагали ,който си разбира то работата има точно до Зоологическата градина след Бенакс или Кока Кола зад спирката на рейсовете 88, ако питате и на касите предполагам ще ви насочат, ветеринаря си разбира от работата помогна ми за папагала каза от какво е болен,но за жалост той почина днес телефона е 962 04 49 точно на ъгъра на Сребърна и Шаварски път наложи ми се спешно да търся и нямаше никаква информация във интернет освен адреси на клиники ,но непишеше коя се занимава с папагали,отидох до 1 която беше затворена и добре,че имах този телефон.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : За всички птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети