Имали някой който да е опитомил жако

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

gyzmo
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 29 Фев 2008
Мнения: 22

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Юни 2008, 21:46:05    Заглавие: Имали някой който да е опитомил жако Отговорете с цитат

От няколко дни си се чудя дали е възможно Smileи бих искал да разбера дали някой с е е справил с такъв проблем.с моето имам известен напредък но ми се струва че за 3 месеца трябваше да е доста повече и започвам леко да се отчайвамSmile))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Юни 2008, 21:46:05    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Юни 2008, 21:59:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Диво уловените птици трудно свикват с човек и трудно го допускат до себеси. Аз не бих рискувала с такова пиле.
Бъди упорит! Според мен ще ти отнеме години преди да стане питомен. Имаш време Жаката живеят над 20години.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

gyzmo
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 29 Фев 2008
Мнения: 22

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Юни 2008, 22:31:09    Заглавие: :) Отговорете с цитат

моето не е диво уловено а просто е живяло с други птици все тая Smileа за годините много ме успокои мерсиSmile)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Юни 2008, 22:32:22    Заглавие: Отговорете с цитат

jo написа:
Диво уловените птици трудно свикват с човек и трудно го допускат до себеси. Аз не бих рискувала с такова пиле.
Бъди упорит! Според мен ще ти отнеме години преди да стане питомен. Имаш време Жаката живеят над 20години.


Жаката по принцип могат да доживеят до 80 години при добро отглеждане, доколкото помня рокорда беше 86 или нещо такова.

Иначе имахме диво хванато Жако, което социализирахме за 5-7 години
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

gyzmo
Нов
Нов


Години: 41
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 29 Фев 2008
Мнения: 22

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Юни 2008, 10:09:55    Заглавие: :) Отговорете с цитат

5-7 години ми звучат брутално много само Entel искам да те попитам това пиле проговори ли за това времмеSmile))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Entel
Модератор
Модератор


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 21 Юли 2007
Мнения: 326
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Юни 2008, 11:26:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Проговори, идваше на рамо, взимаше от ръка, даваше да го чешат и целуват.
_________________


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

nEpOTo_
Потребител
Потребител




Offline
Регистриран на: 05 Апр 2008
Мнения: 60

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Юни 2008, 16:53:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Бих казал,че достигат и 100 години даже!Така съм чувал де!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Didka
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 17 Ное 2007
Мнения: 8

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Юни 2008, 21:16:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Да не те отчайвам,но аз не можах да издържа с моето диво Жако.Знам,че то не е виновно,но на мен бяха ми се опънали здраво нервите.Сменихме го с малко пиле,което вече е на около 7 мес. Много бърбори,ама напоследък почна да не ме слуша.Цял ден съм с него,но обича повече съпруга ми,на мен ми прави все напук
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

seekinfront
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 29 Юли 2007
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Юли 2008, 19:00:11    Заглавие: Отговорете с цитат

еми мойто жако е вече  една година при мен  а е на 2  и  горе долу свикна с мен като ме види веднага почва да скача идва при мен и почва да ме пипа нещу с човката но още има бая да свикне съвсем а и като си го кача на ръката почва да се клати и да губи равновесие и веднага гледа да литне на някъде някой ше ми каже ли как да го науча да ми стой на ръката ? благодаря
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети