ПОМОЩ!!!МАЛКО ПТИЧЕ КАКВО ДА ПРАВЯ?

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Други птици : Диви птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Pencheva
Нов
Нов

Години: 28
Местожителство: Burgas

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Юни 2008, 14:42:26    Заглавие: ПОМОЩ!!!МАЛКО ПТИЧЕ КАКВО ДА ПРАВЯ? Отговорете с цитат

Не знам дали това е проблем не съм разглеждала форума подробно може би има и такава тема просто ми трябва спешна помощ.Днес ми донесоха птиче изхвърлено от гнездото дори още е сляпо не се мърда само се чеше ..взехме му червейчета за рибки и хапна малко вода едва пие но ПИЕ а сега не знам какво да го правя толкова е малко някаква идея по принцип смятах когато поотрасне малко да го пусна навън,понеже хората които пишат тук сигурно са начетени и доста знаят по въпроса,искам да подчертая че не знам изобщо какво е птичето тъмно е мисля че е връбчеподобно тъмно е има ли вероятност да спи защото помръдва само когато го извикам или зема в ръце..Искам да се извиня предварително на модераторите и администраторите че пускам таази тема тука ей така насред нищото просто не знам какво да правя не искам да умре само защото нямам култура да гледам птиче..

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Юни 2008, 14:42:26    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор

Години: 36
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 10 Юни 2008, 15:27:25    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=360

Прочети тази статия. При възникнали въпроси пиши.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Диви птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети