Какви птици имате?
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : За всички птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

yotas
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 16 Окт 2007
Мнения: 17

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Февруари 2008, 15:49:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Ас имам  Аратинга нандаиа .Казва се Поли на 2години .Имамя от 4 месеца много бьрзо свикна с нас,в4е е изван клетката от месец и лети много,но като сме при него ,ина4е като е сам мирува.Невзима още от рака но доста се доближавам.И в неделиа спи с нас до кьсно.голам сладур и умен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Февруари 2008, 15:49:03    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Февруари 2008, 16:37:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами и аз да дам своя принос - две шантави вълнисти папагалчета  и  най-прекрасния котарак на света Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

alex
Активен
Активен


Години: 36
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 16 Дек 2007
Мнения: 79
Местожителство: софия

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Февруари 2008, 15:56:50    Заглавие: .. Отговорете с цитат

...

Последната промяна е направена от alex на 20 Май 2008, 12:53:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

natali_andi
Нов
Нов


Години: 27
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 06 Мар 2008
Мнения: 2

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2008, 17:38:16    Заглавие: Re: Какви птици имате? Отговорете с цитат

Zdr!Az imam malak aleksandrovec.Imeto me e Andi.Tq (jensi e) e zelena s 4erven klun i mnooooogo dalga opa6ka!Vsi4ko koeto sloja v kletkata i se izqjda dao 2 min.(ako e hrana) ili se sdavkva do neoznavaemost!Mnogo e krasiva dokato leti 6toto opa6kata i krilata i se raztvarqt i sa v preliva6 zelen cvqt Ne moje da govori ama pee perfektno beatboxa na pesenta na Snoop Dogg: Drop it like is hot!
Модератор: Пиши на кирилица! Форумът си има собствен кирилизатор!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

HoUs3
Потребител
Потребител


Години: 30
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2008
Мнения: 46

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Март 2008, 22:46:25    Заглавие: аз имам Отговорете с цитат

аз имам две вълнисти папагалчета.Мн мн си ги обичам.Мн са сладки.Казват се Митко и Марта.Митко е жълто-зелен и е все още страхлив.Но Марта е синичка с черни шарки.Тя започва да свиква с мен.  Сега се опитвам да ги науча да ми седят в шепата,но няма успех.Не знам дали е все още рано.Имам ги само от 6 дни.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

alex66
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 37
Местожителство: варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Март 2008, 21:36:42    Заглавие: какви птици имате? Отговорете с цитат

хора,никой ли не гледа Голям Александър,аз имам такъв,на около годинкае,сладур или сладурана още незнам ,казва се Алекс,глас има с децибели на линейка,но е лудо влюбен в мен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

maria767
Нов
Нов


Години: 47
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2008, 12:01:22    Заглавие: Отговорете с цитат

аз от три дни имам жалтокачулато какаду и това ми е първото пиленце, още не се е орентирал милия, но е кротичък, струва ми се обаче и доста уплашен още.....имам и 2 чихуата моите бонбончета 4 ротвайлера 2 средно азиатки и една каракачанска овчарка.....абе луда работа, ама си обожавам животинките....какво да се прави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2008, 12:17:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Уау Smile къде и как успяваш да гледаш всичките?
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

maria767
Нов
Нов


Години: 47
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2008, 12:48:28    Заглавие: Отговорете с цитат

ами успявам, каде ще ида като си ги искам, трябва и да си ги гледам а сега сериозно-имам много голям двор а и хора дето ми помагат, но си е голяма отговорност.....за мен е голяма радост....те ми дават повече, отколкото аз бих могла да им дам някога
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2008, 13:12:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Страхотно Smile
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

maria767
Нов
Нов


Години: 47
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2008, 13:21:12    Заглавие: Отговорете с цитат

да наистина е страхотно пожелавам го на всеки, които обича животните....за мен те са много по добри и заслужили от нас хората...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2008, 13:24:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз към момента имам две папагалчета и един много стар и хубав котарак, обаче наистина ще ми е трудно ако и други животни си взема, пък и съм в апартамент Sad
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

maria767
Нов
Нов


Години: 47
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Март 2008, 13:34:32    Заглавие: Отговорете с цитат

ами в краина сметка не е важна бройката ,а това да ги обичаш,разбираш и да им носиш радост ,както и те на теб.Аз имам възможност за това гледам толкова много,а и мисля че за в бъдеще ще ми се увеличават
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

alex66
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 37
Местожителство: варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Март 2008, 1:06:12    Заглавие: какви пици? Отговорете с цитат

ВАЖНО!микрофлора на гризачите опасна за папагалите,дръжте настрани гризачите от папагалите,и не им позволявайте да се хранят от една хранилка!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Март 2008, 1:25:36    Заглавие: Re: какви пици? Отговорете с цитат

alex66 написа:
ВАЖНО!микрофлора на гризачите опасна за папагалите,дръжте настрани гризачите от папагалите,и не им позволявайте да се хранят от една хранилка!


Моля придържайте се към основната тема. Ако желаете да споделите опит има къде да го направите.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

alex66
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 37
Местожителство: варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 15 Март 2008, 13:23:37    Заглавие: Re: какви пици? Отговорете с цитат

jo написа:
alex66 написа:
ВАЖНО!микрофлора на гризачите опасна за папагалите,дръжте настрани гризачите от папагалите,и не им позволявайте да се хранят от една хранилка!


Моля придържайте се към основната тема. Ако желаете да споделите опит има къде да го направите.

разбрах,просто доста хора пишат че имат няколко вида животни ,затова го вписах тук,ще спазвом правилата
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 08 Фев 2008
Мнения: 351

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Март 2008, 14:58:46    Заглавие: Отговорете с цитат

С голяма радост ще се похваля с новото си вълнисто папагалче Smile Престраших се и снощи си го купих - зеленичко, казва се Коко Smile Беше най-щурото в зоомагазина, но още е стресирано, а и за сега го държа в отделна клетка от моите дами.

Админ: Само да отбележа, че вче са 179!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

piqnica
Потребител
Потребител


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 72
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Април 2008, 14:51:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Бройте още две вълнисти папагалчета.
Много са красиви, сладки и игриви

_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

shushon
Нов
Нов


Години: 32

Offline
Регистриран на: 02 Апр 2008
Мнения: 9

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Април 2008, 0:37:02    Заглавие: ... Отговорете с цитат

Една корелка Гари . На 5 месеца . Сега се сприятеляваме . Ако знаете някой начин да свикне и да почне да се занимава с мене кажете . Инече имам 2 котки - Никита и Ушаков . И едно куче Теси
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

atanas
Активен
Активен


Години: 31

Offline
Регистриран на: 09 Окт 2007
Мнения: 110

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Април 2008, 10:22:36    Заглавие: Re: какви птици имате? Отговорете с цитат

alex66 написа:
хора,никой ли не гледа Голям Александър,аз имам такъв,на около годинкае,сладур или сладурана още незнам ,казва се Алекс,глас има с децибели на линейка,но е лудо влюбен в мен

извинявам се че ще пиша в тази тема но искам да помогна на alex66
относно пола ти виж има ли черна ивица под вратлето на папагала
Ако има значи е мъжки
Ако не женски
_________________
Едно кралско жако - Додо Smile
И едни валнисти папагалчета - Кики и Коко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : За всички птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 3 от 7

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети