Проблем при вълнист папагал!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

lea_rusiana
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Май 2008
Мнения: 9
Местожителство: Някъде там...

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Юли 2008, 9:39:32    Заглавие: Проблем при вълнист папагал! Отговорете с цитат

На восковицата на вълнистото ми папагалче има кръв.По точно предполагам че е кръв,седи като кафяво петно най отдолу на восковицата.Вчера я къпах и кръвта на се махна.Може и да е засъхнала.Снощи обаче забелязах,че и на човката и има някаква кафява черта,като резка.Чудя се, да я водя ли на лекар.Дали се е наранила или това е някакаво заболяване?
  Забравих да отбележа,че тая кръв се появи след като я бях пускала,това ме кара да мисля,че се е наранила.
_________________
Имам 2 вълнисти папагалчета - Леа и Иги.Леа е жълто - зелена, а Иги е лилаво - бял.Имам и сиамски котарак - Емил(Емо).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Юли 2008, 9:39:32    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

watson
Потребител
Потребител


Години: 38
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Апр 2008
Мнения: 54

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Юли 2008, 18:02:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Качи снимка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

lea_rusiana
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 20 Май 2008
Мнения: 9
Местожителство: Някъде там...

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Юли 2008, 18:46:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще се опитам да я снимам,тя обаче много се плаши от фотоапарати.
_________________
Имам 2 вълнисти папагалчета - Леа и Иги.Леа е жълто - зелена, а Иги е лилаво - бял.Имам и сиамски котарак - Емил(Емо).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

lapeto
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 10 Юли 2008
Мнения: 19

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 14 Юли 2008, 10:06:38    Заглавие: Re: Проблем при вълнист папагал! Отговорете с цитат

lea_rusiana написа:
На восковицата на вълнистото ми папагалче има кръв.По точно предполагам че е кръв,седи като кафяво петно най отдолу на восковицата.Вчера я къпах и кръвта на се махна.Може и да е засъхнала.Снощи обаче забелязах,че и на човката и има някаква кафява черта,като резка.Чудя се, да я водя ли на лекар.Дали се е наранила или това е някакаво заболяване?
  Забравих да отбележа,че тая кръв се появи след като я бях пускала,това ме кара да мисля,че се е наранила.



Ако кръвта те4е от самите ноздри (незнам как се казва при птиците)
тогава има проблем , ако е една то4иса междо тях то се е ударила някаде като си а пуснала . Много папагали се блъскат в стените и прозорците , моето има6е рани4ка там ,
но не те4е6е само стоеше като капка на другиа ден няма6е следа , но ако те4е я заведи на ветеринар.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети