относно Малък Александър

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

NoName
Нов
Нов

Години: 40
Местожителство: Pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Юли 2008, 16:01:34    Заглавие: относно Малък Александър Отговорете с цитат

Здравеите фенове на птиците
ас си взех Александър малък преди 3 дена незнам на каква вазраст е купих го от зоо магазин защо е толкова много страхлив като се доблежа до клетката и тои полудява как да може да излети с клетката има ли шанс да се научи да каца на рака да си казва поне името такива неща или да го продам и да си взема друг ръчно хранен

Благодаря предваително
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Юли 2008, 16:01:34    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Entel
Модератор
Модератор

Години: 30
Местожителство: Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Юли 2008, 16:35:20    Заглавие: Отговорете с цитат

По принцип александрите трудно се сближават с човек, особено ако са възрастни. Изчакай няколко дни, за да видиш дали ще се укроти папагалчето. Ако не се укроти и решиш да си взимаш ръчно хранен папагал - ми пиши. Качи някоя снимка, за да го видим Smile

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

NoName
Нов
Нов

Години: 40
Местожителство: Pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Юли 2008, 16:54:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Entel утре ще сложа снимка че сега нямам време.Ще послушам съвета ти да изчакам да видим дали ще се укроти . До колкото четох във форума ти развъждаш папагали и искам да те попитам дали имаш жако мъничко и ако имаш какви пари му тарсиш пиши ми ако искаш и лс да кажеш

Благодаря предварително
Върнете се в началото

vivahit
Нов
Нов

Години: 42
Местожителство: Sofia

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Юли 2008, 20:19:33    Заглавие: :) Отговорете с цитат

NoName: Привет на теб.

Моята Венецуелска Амазона се успокои за 2 дни. Обръщам и много внимание и говоря с нея.

Днес дори излезе за първи път от клетката си и ми позволи да се приближа до нея на дистанция от 10см. без да се почуства заплашена.

Просто папагала трябва да бъде охажван като жена и глезен като дете това е истината

Говори му, свиркай му, пускай пискливи музики от телефона си.

И най-дивото свиква с човека стига стопанина му да има подход елементарен

Успех ти Желая.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

jokolinka
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Юли 2008, 8:43:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля,че с малко повече търпение и време папагала ще посвикне
Първия ни папагал беше розела,тя свикна за 3 седмици,но аз я пуснах още на 5-тия ден.Като се има в предвид,че я взехме от развъдник и там нито са я пипали,нито са и се радвали/говоря за там от където я взехме,не като цяло за развъдниците/ и въпреки препоръката на човека,да не я пускаме 3 месеца,е на пук я пуснах и свикна много бързо.След месец някъде идваше и се качуреше по мен и ми ядеше от ръката
Сега със Жакото ми е малко по-трудно.Първия месец седеше само като препарирано,ни вопъл,ни стон.Все още не се доверява,доста често си ме заплашва с ръмжене,но няма да ме уплашиОтказва да вземе каквото и било от ръката ми,та реших да почна да го пускам,за да види,че няма от какво да се страхува.Надявам се да имам резултат
Успех ти желая и на теб!
Върнете се в началото

lapeto
Нов
Нов

Години: 26

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Юли 2008, 2:23:20    Заглавие: Отговорете с цитат

моята корела ми казаха парвиа месец да не я пускам а аз на 2 риа ден я пуснах да фърка
ама до сега не беше лятяла и малко се бласкаше в стените но свикна и ся се ка4ва на жицата на ланпата и  свирука някви си неини не6та
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети