Колко време могат да останат сами?

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Август 2008, 12:43:37    Заглавие: Колко време могат да останат сами? Отговорете с цитат

Предполагам, че темата ще е важна за хора, на които ще им се наложи да пътуват.
Аз например трябва да замина утре сутрин в командировка и ще се върна в други ден вечерта - получават се почти два дни в жегите. Сега си блъскам главата, защото всичките ми близки са на море......и няма кой да гледа кресливците. Мисля днес да им купя повечко поилки и от тази вода, която се продава.....не си спомням с какво беше, но май йод......надявам се така да се задържи за повечко време чиста  и да издържат времето през което ме няма...... Чудя се и дали да не ги оставя в коридора, защото там не пече слънце и сякаш е една идея по-хладно.
Вие имате ли някакви идеи по въпроса? Налагало ли ви се е да си оставяте папагалите за повече от един ден?

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Август 2008, 12:43:37    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор

Години: 27
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Август 2008, 15:37:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко късно отговарям, сигурно вече си се върнала. Щом е само за два дни няма проблем. И аз съм оставял моите, дори за седмица, но разбира се тогава трябва някой да им сменя храната и водата. Всеки знае горе-долу колко ядът неговите папагалчета и може да прецини за колко време ще стигне храната и водата. За всеки случай нека са на сянка и с повече вода, защото сега е много горещо.

ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Мария
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Август 2008, 14:17:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами точно така направих - купих им още една поилка, но доста големичка....и вода с йод. В една поилка имаше йодирана вода, а в другата чиста. Хранилките ги напълних точно преди да изляза и ги сложих в коридора, за да им е по-хладно. Като се прибрах се бяха отнесли горките от самота - малко неадекватни бяха първите 2-3 минути, но иначе си бяха ОК.
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети