Помогнете ми

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

nikisasa
Напредва
Напредва

Години: 52

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Септември 2008, 1:00:53    Заглавие: Помогнете ми Отговорете с цитат

Имам папагал веницуелска амазона но започна много да лети , кажете моля ви как да му подрежа крилата .Ако може някоя снимка до къде да се подрязват . Благодаря Ви
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Септември 2008, 1:00:53    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

watson
Потребител
Потребител

Години: 33

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Септември 2008, 2:26:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Препоръчвам ти да не го правиш сам. Иди при ветеринар. Не е задължително да има опит с папагали. Подрязването на крилата е сходно с това на другите домашни птици. Той ще се справи по-добре от теб, а след като ти покаже ще може да го правиш сам. Ако нямаш възможност все пак виж ТУК и ТУК.
Подрязват се само първите няколко 3,4-5 пера (зависи колко иска да НЕ лети) от външната страна на крилото като го ледаш от долу. Перата трябва да са напълно пораснали, а не все още растящи и кръвоснабдени.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

akvadum
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Септември 2008, 17:38:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте имам 1 въпрос , мога ли да гледам Корели  и  Малки александри  в обща волиера . благодаря
Върнете се в началото

Lexso
Потребител
Потребител

Години: 23
Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Септември 2008, 18:30:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен щом може корели и вълнисти трябва да може и с малки александри
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор

Години: 27
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Септември 2008, 9:27:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Зависи дали се понасят. Попринцип не е добре различни видове да са заедно, особено ак няма достатъчно място или единия е много по-силен.

ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

akvadum
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Септември 2008, 20:59:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз място имам много , но Искам конкретен отговор   ,
Аз съм виждал корели , розели и поини папагали , които чудесно се спогаждат , но ме  интересува как ще е с малкия александър
Върнете се в началото

nightingale
Модератор
Модератор

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Септември 2008, 23:09:28    Заглавие: Отговорете с цитат

akvadum написа:
Здравейте имам 1 въпрос , мога ли да гледам Корели  и  Малки александри  в обща волиера . благодаря
   може да ги гледаш заедно не се притеснявай няма да има проблем.
Върнете се в началото

jokolinka
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Септември 2008, 13:20:00    Заглавие: Отговорете с цитат

При мен Жако и Монашески не става
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети