Какви плодове мога да давам на папагала ми,какъв поле е

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

kliolio
Нов
Нов

Местожителство: Планета Земя

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Септември 2008, 17:02:32    Заглавие: Какви плодове мога да давам на папагала ми,какъв поле е Отговорете с цитат

Здравейте на всички!
аз съм нова в този форум,но имам няколко въпроса към по запознатите членове на форума.Първият ми въпрос е:
Преди три дена си взех папагал Крела,но от магазина не ми казаха какъв е мъжки или женски,затова реших да попитам вас?
Вторият ми въпрос е:
На всякъде се пише че папагалите могат да ядат плодове и зеленчуци,но какви?
ИИИИИ сега третият ми въпрос е:
Ако папагалът ми е се окаже женски мога ли да го нау4а да говори?

P.S папагалът ми е на 2.м. и половина.

ще съм мн аамааа наитина мн ако някой ми отговори на въпросите
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Септември 2008, 17:02:32    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

Todor
Напредва
Напредва

Години: 31

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Септември 2008, 18:32:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз на моите корели им давам ябълки, круши, моркови, банани, портокали. Зависи от сезона и какво има в къщи, хубаво е и да са без нитрати ( домашно производство ). А за говоренето - забрави да го научиш. Пускай му най-добре някакви свирукания на други птици или човешки, тях ги помни сравнително лесно и бързо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор

Години: 27
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 11 Септември 2008, 19:38:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Има корели, които са се научили да казват две-три думички, но попринцип не се научават. Но могат да научат мелодиики. Мъжкия пее, доктато женската много радко. Виж тази тема за пола на корелатата ти - http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?p=2274#2274
Мъжкия е с по-ярки цветове от женската и съответно има по-ярко оранжеви бузки. Но троя е още малък, така че ще трябва още малко време, за да е сигурно. Но ако се мъчи да пее, а не само да вика, значи е момче.

ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети