Агресивни папагали

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

mimi
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Октомври 2008, 22:03:37    Заглавие: Агресивни папагали Отговорете с цитат

След като женската ми корела издъхна внезапно побързах да взема нова другарка на мъжкия си папагал. Тя е доста игрива, вероятно е и  малка все още, имитира алармата на автомобилите с подсвиркване,явно си е свикнала още от магазина, дъвче всичко , играе с пръчки, досажда на мъжкия като една типична женска папагалка. Но отношението и към мен е по-различно. Не е опитомена, но не е и от страхливите, ако и подам пръст  е готова да го изяде , мъжкият понякога хъска , но е много спокоен и е свикнал с мен, а тя освен че хъска също и напада, много е смешна, в същото време обаче ако застана до тях веднага идва в най-близката до мен точка , започва да ме гледа , да се прави на шут и да дъвче или кълве нещо , изпълнена е с любопитство (подозирам ,че търси компания ,защото мъжкият е голям скучага),а в същото време е и агресивна. Има ли някой от вас таква откачена птичка. Как да се спогодя с нея и да надвия нахалството и агресията и
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Октомври 2008, 22:03:37    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

contesse
Нов
Нов

Години: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Октомври 2008, 12:59:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей
И аз така като теб ми умря папагалчето само че беше мъжкия ми...и си купих друго мъжко за женска... и новия ми мъжкар е много див,постоянно съска,не дава да го пипаме много е страхлив.Женската е много добричка дава да я пипаме ,ама мъжкия е голям дивак само налита на женската...вече ги имаме от два или три месеца...и той все още продължава да злобее.Явно не сме единствени с този проблем от страна на папагалчетатани. Може би им трябва време да свикнат с нас....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

Korelata Koko
Нов
Нов

Години: 21

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 30 Януари 2010, 22:20:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е защото я имаш от скоро няма да има проблем по нататук
Върнете се в началото

nasko_effect
Нов
Нов

Години: 29

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Март 2011, 17:17:20    Заглавие: Отговорете с цитат

И моята Корела е така .. хъска ,напада и в същото време бяга ,ем страхлива ем агресивна а е вече от 3 месеца в нас .. По нататък дали ще се оправи?
Върнете се в началото

swe12099
Нов
Нов

Години: 28

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Юли 2011, 19:42:00    Заглавие: Отговорете с цитат

nasko_effect написа:
И моята Корела е така .. хъска ,напада и в същото време бяга ,ем страхлива ем агресивна а е вече от 3 месеца в нас .. По нататък дали ще се оправи?

Моята корела е сащата като твоята.
Върнете се в началото

minko_k2
Разбира ги нещата
Разбира ги нещата

Години: 22
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Юли 2011, 22:22:39    Заглавие: Отговорете с цитат

swe12099 не виждаш ли че отговора е написан през месец март. Misho това може да е спам или не аз не знам ако е спам извенявам се.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети