Изгубен папагал Корела- гр. Варна

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Архив обяви : Изгубени / намерени птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

feralieva88
Нов
Нов


Години: 35
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 06 Ное 2008
Мнения: 12
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Ноември 2008, 19:24:35    Заглавие: Изгубен папагал Корела- гр. Варна Отговорете с цитат

На 30.10.2008г. е изгубен папагал корела в района на Колохозен пазар. Птицата е плахлива, не позволява да я пипат, каца на ръка само когато тя реши....Единствения сигурен начин, по който може да бъде привлякан е с помощта на огледало. Друга информация, която мога да дам е, че когато чуе рекламата на Шуменско с Кръстьо Лафазанов или рекламата на frogmobile с жабите, папагалът става неспокоен и започва да крещи.
Ако някой е намерил такъв папагал, който се държи по такъв начин.... моля да ми пише на feralieva88@abv.bg или да се обади на 0888 09 88 76
Ако някой го е намерил, но не желае да ми го варне.... моля да се сварже с мен, за да знам, че е на сигурно място!
Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Ноември 2008, 19:24:35    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Изгубени / намерени птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети