ПРОБЛЕМ С КРИЛАТА НА КОРЕЛА

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Poli
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 30 Ное 2007
Мнения: 20

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Декември 2008, 21:48:46    Заглавие: ПРОБЛЕМ С КРИЛАТА НА КОРЕЛА Отговорете с цитат

Здравейте от много време не съм ви писала но нямах възможност.
От няколко дни ми прави впечатление ,че крилата на една от корелите ми отново са проскубани. И друг път се е случвало сама да си отскубне дългите перца от крилата . След известно време и излизат нови и всичко е ОК. Но този път забелязах и кръв! Вчера ги изкъпах но кръвта неможа да се отмие.Днес разгледах по- обстойно крилата,колкото можах тъй като я боли.Основата на едно от перата е сива (не е като на останалите). Забелязвам, че като стои тя си държи крилата леко на разтояние от тялото, и  все едно и потреперват. Мога ли да почистя мястото с нещо някакъв разтвор. Моля ви дайте ми съвет. В момента живея в София но не съм попадала на добър ветеринар при който бих могла да закарам папагалчето на преглед.
Благодаря ви предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Декември 2008, 21:48:46    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва


Години: 28

Offline
Регистриран на: 21 Яну 2009
Мнения: 29

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Януари 2009, 12:50:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Освен да го заведеш на бетеринар нямам друга идея
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети