Развъждане на вълнисти папагалчета...Малко помощ!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Heis
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 09 Ное 2008
Мнения: 25

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Декември 2008, 21:13:56    Заглавие: Развъждане на вълнисти папагалчета...Малко помощ! Отговорете с цитат

Ами значи моите вълнисти папагалчета ги имам от почти 2 месеца много се обичат много са палави ядат каквото видят :Д много са любопитни та да ви питам вече конкретно: значи моят Коко мъжкия се опитва да се качи на Поли (женската) тоест да се развъждат но Поли още се дърпа,но видях в другите теми как да ги развъждам ама не разбрах какво трябва да им направя нещо специално или просто да ги оставя и да чакам.Ще е хубаво да имам малки малчугани :Д Ако можете да помогнете споделете Smile
_________________
Имам си 2 вълнести папагалчета,на име Коко и Поли на по 5-6 месеца.Много са сладки и се обичат много.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Декември 2008, 21:13:56    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Декември 2008, 14:52:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Първото, което трябва да направиш е да им купиш кутийка за мътене. След това я застилаш с нещо, например талаш и чакаш да дойде пролетта и дано се харесат. А има и друга подробност - за да се развъждат вълнистите трябва да са в ято, т.е. поне 3-4. Не съм сигурен дали сама двойка ще се реши.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Heis
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 09 Ное 2008
Мнения: 25

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Декември 2008, 15:42:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Aха мерси много
_________________
Имам си 2 вълнести папагалчета,на име Коко и Поли на по 5-6 месеца.Много са сладки и се обичат много.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

hades66661
Нов
Нов


Години: 27

Offline
Регистриран на: 09 Фев 2009
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Февруари 2009, 0:39:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!Искам да ви попитам нещо за вълнистите ми папагали те се обичат много но незнам дали женската е готова за размножаване те вече започнаха да влизат в къщичката но не знам какво да правя мога ли да започвам да чакам да снесе.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Lexso
Потребител
Потребител


Години: 28
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 24 Авг 2008
Мнения: 72
Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Февруари 2009, 16:59:11    Заглавие: Отговорете с цитат

И моята женска започна да влиза в гнездилката но незнам дали ще пристъпят към мътене  Те все пак са само 2. Но и наближава пролетта
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

някой
Нов
Нов


Години: 25

Offline
Регистриран на: 21 Юли 2010
Мнения: 3
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Юли 2010, 18:51:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Сигурно задавам тъп въпрос-
На каква възраст се размножават вълнистите папагали?Нашите са около:
Мъжки-1 години и 5 месеца.
Женска-1 година
Дали са твърде стари?

Благодаря предварително!
_________________
обичам птиците
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Юли 2010, 19:37:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Не, даже са млади. Но нямат никакви проблеми да се размножават, стига да имат мерак.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Юли 2010, 0:59:14    Заглавие: Отговорете с цитат

misho написа:
Не, даже са млади. Но нямат никакви проблеми да се размножават, стига да имат мерак.

.....и условия
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

някой
Нов
Нов


Години: 25

Offline
Регистриран на: 21 Юли 2010
Мнения: 3
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Юли 2010, 10:16:54    Заглавие: Отговорете с цитат

много благодаря!
_________________
обичам птиците
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

gabsunn
Нов
Нов


Години: 25
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Яну 2011
Мнения: 16
Местожителство: Сливница

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Март 2011, 16:32:59    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз искам да попитам нещо Smile Примерно може ли сега да им купя къщичка и те от сега да свикват и да си правят там техните си работи , че ти казваш пролетта да не би тогава да е размножителния период Confused Very Happy
_________________
Папагалите - най-сладурските животни! (sun)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Март 2011, 16:52:31    Заглавие: Отговорете с цитат

gabsunn написа:
И аз искам да попитам нещо Smile Примерно може ли сега да им купя къщичка и те от сега да свикват и да си правят там техните си работи , че ти казваш пролетта да не би тогава да е размножителния период Confused Very Happy

Да. Сега е идеалния момент за това.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети