искам да повдигна тема

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Кошче (ненужни теми)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

todpetrov
Редовен
Редовен


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 242
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Февруари 2008, 8:17:55    Заглавие: искам да повдигна тема Отговорете с цитат

Сега четох темата за кистата на канарчето , и кой какво е коментиръл , кой на какъв се правил ,та няма значение! Искам да кажа само, това за ветеринара та аз немога да намеря да ми каже дозировка на витамините ,та да му доверя канара си !!!
Какво доверие да имаш на човек който ти казва ами то при гълъбите така ,при овцете така ти прецени колко да сложиш !?! Та аз хикс а искам да взема антибиотик ,ами няма как да стане та то няма кой да ми каже за витамини та за антибиотика незнам .
Ето защо е добре да се споделят подобни неща , та ясно че четат и деца, но те какво ли не са видели по телевизора няма да споменавам , че ще си изпрося цензура Smile Smile Smile , да малко е гадничко но все пак ако имаш нервите може да го направиш и сам .
Относно това за качеството на кистата ами ако не е доброкачественна и ветеринара няма да може да направи много , затова нека да не сме песимисти а луди оптимисти !!!
Та това е за сега няма да наливам масло повече в този пламък от емоций !!!
А ние хората колкото и да не искаме все наранява ме някого с нещо за нещастие на мен Sad Sad Sad . чао по тази тема .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Февруари 2008, 8:17:55    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Февруари 2008, 12:37:39    Заглавие: Отговорете с цитат

todpetrov , тук не е място за такива дебати.Има си раздели.Немисля че няма какво да се каже повече по въпроса. Също смятам темата за приключена. Ще помоля админа да премести и заключи темата.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

todpetrov
Редовен
Редовен


Години: 40
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2008
Мнения: 242
Местожителство: Добрич

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Февруари 2008, 18:54:03    Заглавие: няма проблем Отговорете с цитат

Няма проблеми ,както направите за мен не е проблем това все пак си има правила и затова може да правите това ,което е най - добре за Форума !!!
Просто искма да кажа ,че един човек който се занимава от много години с развъждане на птици е виждъл повече проблеми при канарите от колкото един ветеринар>.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Февруари 2008, 21:01:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Моляте МИШО ИЗТРИЙ ТАЗИ ТЕМА! ИМАМ МНОГО ДА КАЖА ПО НЕЯ НО НЯМА ДА ЗАПАЗЯ ДОБРИЯ ТОН ВЪВ ФОРУМА!!!!!
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Кошче (ненужни теми) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети