ПАПАГАЛИ

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Идеи, критики, похвали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

mm
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 30 Ное 2008
Мнения: 15

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Януари 2009, 1:09:42    Заглавие: ПАПАГАЛИ Отговорете с цитат

Някой гледа ли нещо по различно от корели и вълнисти и повече от една птичка че форума е доста скучен


Модератор: Ако имаш да пишеш нещо по въпроси свързани с птиците, пиши, ако не ще те помолим да ни спестиш подобни неуместни изказвания!Никой не те кара да пишеш и/или четеш насила!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Януари 2009, 1:09:42    Заглавие: Реклама

Върнете се в началото

mm
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 30 Ное 2008
Мнения: 15

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Януари 2009, 12:38:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Тука в този форум май 98% от участниците сте деца и с ваще забележки няма да стигнете до никъде.Отговорете си сами защо във вашия форум активноста е ниска,и мисля че имам право да питам каквото си искам защото е свързано с птиците и не обиждам никого
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Януари 2009, 0:05:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм на 30г, въпросът ти не е свързан с птиците конкретно, активността на участниците зависи от самите тях, сбъркал си раздела
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewforum.php?f=23
и следващите ти мнения, които не са по същество, ще бъдат трити директно.
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Януари 2009, 9:30:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
   Обръщам се към модераторите!
   Донякъде "mm" е прав да Ви критикува. Харесвам сайта, и чета всички статии и мнения. Няма по-добър форум от Вашия за птици. Но също имам някои забележки, които ще Ви помоля ако е възможно да се отстраняват:
   1. Направете няколко основни теми за различните видове папагали и други птици и не давайте възможност всеки да си създава нова тема и то с глупави заглавия. Например "Корела снесе яйце". Ако аз напиша нова тема - "Корела яде просо" или нещо подобно всички ще Ви се смеят ако го позволявате.
   2. Ако има основни теми за различните видове и подвидове птици, които Вие да създадете и направлявайте участниците - кой каквото го интересува и иска да чете или да пише да го прави само там.
    3. Фотогалерията е бедна на снимки. Ако може да се направи нещо по този въпрос - да се улесни начина на качване на снимки или видеоклипове.
    4. Обогатете статиите за различните видове птици, като прибавите и снимков материал. В доста чуждестранни сайтове това е направено, но превода чрез GOOGLE, е доста неприятен за четене.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Януари 2009, 13:21:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за градивната критика! Ще го имам в предвид!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Savador
Активен
Активен


Години: 55
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 27 Юни 2008
Мнения: 106

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Януари 2009, 9:12:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Това са предложения, а не градивна критика...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

teraristic
Нов
Нов


Години: 29

Offline
Регистриран на: 25 Юни 2009
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Юни 2009, 20:13:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Прави сте ,че повечето теми са за вълнити папагали и корели ,а не за другите красиви и скъпи папагали защото повечето хора(децата като мен) нямат възможноста да дадът няколко стотин лева за някои александър,розела,жако и тн.Затова се задоволявае с най-евтените и често продавани папагали.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Идеи, критики, похвали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети