Как ппагала ми да яде от ръката ?

Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва

Години: 23

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Януари 2009, 12:12:57    Заглавие: Как ппагала ми да яде от ръката ? Отговорете с цитат

Може ли да ми кажете как да накарам папагала ми да яде от раката ми. С една дума той така ще ми има доверие.Но когато си слагам пръста вътре те леко отиват настрана.Иначе ако не бъркам с ръце те не бягат.Моля помогнете. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Реклама
Реклама

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Януари 2009, 12:12:57    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

Lexso
Потребител
Потребител

Местожителство: гр.Смолян

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Януари 2009, 15:54:31    Заглавие: Отговорете с цитат

При моите папагали това беше наи лесно оставих ги гладни и когато след врими мушнах шепата си пълна с храна те се нахвърлиха
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Януари 2009, 11:11:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Но колко време ги остави ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

Lexso
Потребител
Потребител

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Януари 2009, 15:12:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз смятах да ги оставя около час два но ги забравих и от 7ч   са седъли гладни чак до следобят
Върнете се в началото

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Януари 2009, 19:39:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Неможе ли нещо да им стане.Толкова време без храна.А 100% ли си сигорен че ще ядат. Най-добре си дай скайп моля те Wink
Върнете се в началото

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 29 Януари 2009, 11:03:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако може да питам . Пробвах да си сложа раката много бавно . Стана но те одидоха в края на кацалките.Седях малко (но без храна в раката) и накрая слезнаха долу хелп плеасе
Върнете се в началото

kiko_vd
Нов
Нов

Местожителство: vidin

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 31 Януари 2009, 18:06:56    Заглавие: Отговорете с цитат

papanelipapamaiki написа:
Ако може да питам . Пробвах да си сложа раката много бавно . Стана но те одидоха в края на кацалките.Седях малко (но без храна в раката) и накрая слезнаха долу хелп плеасе

papanelipapamaiki на от колко време  имаш папагалите? може още да не са свикнали с теб,  но първо пробваи докато ядат да си приближиш много бавно главата до тях. Ако почнат да бягат отдрапни се , после пак пробваи и така след време ще ти имат доверие и след тогава  пробваи като си вкараш раката с някое лакомство в клетката, но и да почнат да бягат не ги гони!
Върнете се в началото

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Февруари 2009, 17:34:48    Заглавие: Отговорете с цитат

kiko_vd написа:

papanelipapamaiki на от колко време  имаш папагалите? може още да не са свикнали с теб,  но първо пробваи докато ядат да си приближиш много бавно главата до тях. Ако почнат да бягат отдрапни се , после пак пробваи и така след време ще ти имат доверие и след тогава  пробваи като си вкараш раката с някое лакомство в клетката, но и да почнат да бягат не ги гони!
Ами значи пробвал съм докато яде да се приближа.Става (преди 1 седмица главата ми беше около 5-6 сантиметра от папагала) не се отдрапва но сложа ли си раката и отиват в края на кацалките.Ако може дай скайп да се разберем плеасе Smile
Върнете се в началото

Lexso
Потребител
Потребител

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Февруари 2009, 18:02:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами те от главата не ги е страх но от рацете и мойте в ачалото се страхуваха. Те и сега малко ги е страх
Върнете се в началото

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Февруари 2009, 20:04:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Lexso написа:
Ами те от главата не ги е страх но от рацете и мойте в ачалото се страхуваха. Те и сега малко ги е страх
Ами какво да напрая че да не ги е страх от рацете и да ми ядат от рокато помогнете плеасе Smile
Върнете се в началото

kiko_vd
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Февруари 2009, 23:36:54    Заглавие: Отговорете с цитат

еми какво да ти кажа остави ги гладни поне един два часа и тогова сложи някое лакомство във ръката и много леко я вкарай в клетката и не прави рески движения.Ако пак не искат ти пак пробваи и така ще видят ,че няма да ги нараниш и ще доидат все някога , но трябва време

Последната промяна е направена от kiko_vd на 01 Февруари 2009, 23:54:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото

realniki
Активен
Активен

Местожителство: Пловдив

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Февруари 2009, 23:48:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Lexso написа:
Ами какво да напрая че да не ги е страх от рацете и да ми ядат от рокато помогнете плеасе Smile

Абе момче поправи си всичките правописни грешки. Пише се рЪце, а не рАце.

<object></object
Върнете се в началото

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Февруари 2009, 21:16:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Да , съжалявам просто езикът е гаден и го баркам(на клавеатурата) Smile
А като става въпрос аз немога да ги оставя цяла вечност гладни . Ако не се получи да им сипвам ли храна Confused ?
Върнете се в началото

kiko_vd
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Февруари 2009, 22:25:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми много ясно , че ще и сипваш няма да ги даржиш гладни, но отделяй и повече време и пипаи клетката с рака така ще видят , че нищо не имправиш и ще свикнат с теб
Върнете се в началото

realniki
Активен
Активен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Февруари 2009, 23:54:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Предишният ми папагал беше много умен винаги ми ядеше от ръката като му дам.
Върнете се в началото

kiko_vd
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Февруари 2009, 23:54:53    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха току що папагалите ми ядоха от раката ми , но не кацат на раката ми а от пръчката си хапваха , но аз мисля , че това е голям напредак , а и след време ще ми кацат и на раката нали ?
Върнете се в началото

realniki
Активен
Активен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Февруари 2009, 13:10:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз моите не ги мъча да ми ядът от ръката, защото не искам да им развалям спокоиствието и защото на пролет може да снасят.
Върнете се в началото

papanelipapamaiki
Напредва
Напредва

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Февруари 2009, 14:55:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Е хора не става 3 пати пробвах ;( ;( .Оставих ги 5-6 часа гладни но не искат трагват да бягат защооооо Confused ;( ;( ;(! Това ми е мечта ;(
Върнете се в началото

mininova
Нов
Нов

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Февруари 2009, 20:21:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Предполагам защото когато си го купувал от зоомагазина продавачът го е хванал с ръце и това е било много стресиращо за него, и за това бяга от ръката ти. Моят папагал също мрази ръцете ми постоянно се опитва да ме хапне когато доближа с ръка или ме хапе лекичко.Той също позволява да си доближа главата до него, но не и ръката. Мисля, че това е причината, но немога да ти кажа как да се справиш с нея, защото и аз си задавам същия въпрос.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети