Стана ми много гадно

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Идеи, критики, похвали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Veronika
Активен
Активен




Offline
Регистриран на: 23 Сеп 2007
Мнения: 81
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Ноември 2007, 23:48:55    Заглавие: Стана ми много гадно Отговорете с цитат

Днес ми стана много гадно , като видях как един форум за паяци, змии , гущери и такива разни гадини е по-оживен от нашия за птиците. Защо е така според вас? Нима хората обичат повече тези гадини от птиците? Вижте сами- http://www.zoo-info.org/forum/

Админ: Местя темата в раздел Идеи, критики, похвали!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Ноември 2007, 23:48:55    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Ноември 2007, 23:56:55    Заглавие: Re: Стана ми много гадно Отговорете с цитат

Veronika написа:
Днес ми стана много гадно , като видях как един форум за паяци, змии , гущери и такива разни гадини е по-оживен от нашия за птиците. Защо е така според вас? Нима хората обичат повече тези гадини от птиците? Вижте сами- http://www.zoo-info.org/forum/

E гадини чак....нали и те са живи същества, хората ги обичат, мразят и отглеждат  ...Иначе см съгласна с тебе, форума напоследък загуби форма, трябва да измислим нещо да го посъживим. освен това в стария бяха регистрирани около 1000човека, а тук са малко над 100 и това има значение. Предложи и ти нещо, какво да направим за да живне малко любимия сайт?
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Veronika
Активен
Активен




Offline
Регистриран на: 23 Сеп 2007
Мнения: 81
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Ноември 2007, 0:18:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще помисля. Относно настаналата скука тука и загуба на потребители, мисля че точно преместването на форума е причинило това. Видях какво е било във стария форум, а сега защо така? Не зависи от мене, но няма ли как да се включат повече ключови думи при търсене в Гугъл, както и осигуряването на първо място в търсачката? Не разбирам много и незнам как става, но съдя като човек, който ви намери много трудно наистина,да не кажа случайно.Няма ли как да се пратят и мейли на старите потребители в стария форум и да се уведомят и поканят на новия адрес?
А за паяците , та това не са същества които могат да обичат, да се гушкат и т.н. Аз не намирам нищо което да им се обича.А за гущерите и змиите им има повече писано отколкото за птиците в целия български интернет.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Ноември 2007, 10:01:36    Заглавие: Отговорете с цитат

<A>
Veronika приятеля ми е любител на влечугите. У дома има гекони и два гущера. Не му позволих да си вземе змия и още ми е сърдит. И аз не разбирам неговата страст, но и той не разбира какво толкова харесвам в папагалите и как мога да ги търпя сутрин ,когато най-много му се спи. Сега са разделени моите и неговите животни.

Много трудно ми обясни какво точно им харесва ,но започвам да го разбирам. В интернет пространсвото има място за всякакви хора. За любители на птици , котки ,кучета и кой какво то му хареса. Така че спокойно важното е ние да се чувстваме добре във форума и ако ни харесва на нас, ще стане любимо място на много хора. Все пак по класацията на сайтове за птици бяхме на 8 място .



ПП.Сега сме на 13.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

peter_m
Нов
Нов



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 15 Авг 2007
Мнения: 10

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Ноември 2007, 10:25:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Сигурно аз съм единственият човек тук, който гледа едновременно папагал и тарантула. Като тарантулата я гледам от 4 години. До скоро дори бяха две. Моля ви не определяйте едно животно като по-хубаво от друго. Всяко си е хубаво за себе си. А относно хората, които гледат въпросните животни, поне тук в Пловдив се познаваме и всяка седмица има срещи. И посоченият сайт и форум далеч не е единствения.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Ноември 2007, 10:57:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ОБИЧАМ животните. Птици, змии, гущери ит.н, студенокръвни и/или топлокръвни-просто ги обичам. Обичам голяма част и от насекомите, въпреки че съм силно алергична към някои техни представители. Няма значение какво животно отглеждаш (много харесвам тарантулите), стига да го правиш с уважение и обич. Какато казва JO има хора всякакави и Интернет е именно за това...
П.П. Темата става Offtopiс и мислех да я преместя, но тук не съм модератор, така че оставям Мишо да го направи
П.П.2 Вероника, убедена съм че Мишо е регистрирал сайта си във всички възможни търсачки, има си реклами,WEBCOUNTER, GOOGLE и пр., той разбира от HTML и знае, че без това няма да може...
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Ноември 2007, 14:20:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз (може би, като повочето хора тук) бих предпочел птицата пред някое от тези животни, но това не ги прави "гадни". Познавам хора, които изпадат в ужас при мисълта, че около тях може да ими птици, та дори и да си в клетките. Така че не може да се прави сравнение между двата форума. Всеки човек си има различни интереси.

А сега и за форума: В стария форум имаше над 800 от всичките 1000 потребители, които бяха нереални (с нереални имейли регистрирани само, за да спамят). Именно това беше основната причина да преместя форума - за да се отърва от тях. Писах на всички регистрирани потребители, че форума се мести, но не мога да виня тези от тях, които не се регистрираха наново.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Veronika
Активен
Активен




Offline
Регистриран на: 23 Сеп 2007
Мнения: 81
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Ноември 2007, 19:38:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Остава да се надяваме тогава, че с времето нещата ще се върнат постарому.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

kyynadd
Напредва
Напредва




Offline
Регистриран на: 06 Авг 2007
Мнения: 34

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 28 Ноември 2007, 20:11:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Винаги има такива периоди, важно е постоянството. По-добре е 2-маредовни потребители, от колкото 20 нередовни които влизат веднъж вмесеца.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

тони-67
Нов
Нов


Години: 57
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 19 Дек 2007
Мнения: 14

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Декември 2007, 9:51:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей те и честита коледа. Радвам се, че ви има. Сигурна съм, че ще имате успех. Все повече хора стават собственици на това екзотично същество-папагалът. Преди време нямаше човек, къде да види говорящ папагал. Преди четри години купих моето жако-Жорко за хиляда лева и ме мислиха за луда. Сега са готови да дадат и повече за да притежават такава птица. Мисля, че за да обичаш и да искаш нещо трябва да го познаваш. Никого не съм вярвала, че една птица може да бъде толкова умна. Жорко поставя думите на точното място - например аз съм-мамо, а дойде ли бабата на децата ми - тя е баба, в къщи имам мини шпиц и когато тя лае, а това е доста често Жорко започва да и вика-"спри Сара или мамо много вика". Но всичко това трябва човек да го види и чуе. Покрай моят папгал успях доста хора да накарам да си мечтаят за такова животно, а някои вече си купиха. Въобщи трябва да има познание. Мисля, че това е и вашата цел-познанието за птиците. За това най-сърдечно ви желая успех.
_________________
КРАСОТАТА Е В ОЧИТЕ НА ГЛЕДАЩИЯ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Veronika
Активен
Активен




Offline
Регистриран на: 23 Сеп 2007
Мнения: 81
Местожителство: Варна

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Декември 2007, 2:43:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Незнам за другите папагали, но жакото притежава интелект на 7 годишно дете.Така че не се учудвай че "мисли"преди да каже каквото и да е. За справка, кучетата достигат интелект на 2 годишно дете.  
Моята нова придобивка също никога не казва Чао ако наистина не излизам, никога не казва Здрасти ако не влизам, никога не ми вика Педераст ако не й кресна нещо. Казва Дай главичка ,навеждайки си главичката, а като и кажа дай Целувка,винаги звучно я дава.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vanessa
Потребител
Потребител


Години: 22
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 31 Мар 2012
Мнения: 49
Местожителство: с.Самуилово/Сливен

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 19 Април 2012, 21:51:27    Заглавие: Отговорете с цитат

наистина -към 8-7 пъти повече от нас.е може някои просто да искат да узнаят за тях преди да си вземат.някои може просто да искат да научат,а не,че имат
_________________
Eдин зелен малък александър на име Алекс.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

stilo72
Нов
Нов




Offline
Регистриран на: 17 Юли 2012
Мнения: 4

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Юли 2012, 9:18:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Мило детенце,

Отделяй повече време на уроците, още не можеш да пишеш!
Но не напускай форума, тук хората ще се зарадват, когато видят новият написан от теб по-грамотно пост!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Идеи, критики, похвали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети