Вълнистото ми папагалчето умря .

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

cobrata
Нов
Нов


Години: 31

Offline
Регистриран на: 22 Ное 2012
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Ноември 2012, 20:11:02    Заглавие: Вълнистото ми папагалчето умря . Отговорете с цитат

Здравейте хора гледам си две папагалчета вече 7 години . Но от 1 - 2 седмици на гърба на едното се появи нещо като голяма гнойна пъпка . Заведох го на ветеринар и се оказа тумор . Днес го заведох на операция но не я издържа и умря    . И така другото остана само и се омърлуши и то доста . Взех си ново папагалче но е все още пиле . Бихте ли дали някакъв съвет как да ги сближа .... Смисъл заедно ли да ги пусна в една клетка или да са в две клетки който да са една до друга ... И изобщо какво да правя старият е една глава над новото папагалче .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 22 Ноември 2012, 20:11:02    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

nezabravimata92
Нов
Нов


Години: 32
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 30 Авг 2012
Мнения: 18
Местожителство: Благоевград/Стара Загора

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 26 Ноември 2012, 1:26:57    Заглавие: Re: Вълнистото ми папагалчето умря . Отговорете с цитат

Здравей, пусни ги на едно, обаче напръскай клетката отдалече с малко ракия, да миришат на едно... аз съм го правила с моето и помага ако го бие прекалено много значи не го иска и трябва да го махнеш, но не забравяй да им дадеш време, да се опознаят...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

dianna
Нов
Нов


Години: 30
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 02 Авг 2012
Мнения: 7

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Януари 2013, 18:01:09    Заглавие: Отговорете с цитат

преди аз си купих само едно папагалче, но след време реших че не трябва да е само и си купих още едно. отначало по-старото го кълвеше но след време свикнаха. Аз лично съм виждала папагалчета които са по едри други по-дребни явно и се срещат с малко различия в големината, това не трябва да те притеснява
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети