Цвета при малките папагалчета

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Вълнисти папагали : Развъждане
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

vili_4321
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2013
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Февруари 2013, 13:17:43    Заглавие: Цвета при малките папагалчета Отговорете с цитат

Здравейте отново ! Имам няколко въпроса . Значи мъжкият ми папагал е в син цвят и женската също.Та въпросът ми е дали всички малки папагалчета като поотраснат ще са в син цвят ? И другият ми въпрос е дали в гнездилката може да се постави талаш за гризачи ?А и също така докато гнездилката е при тях трябва ли да ги пускам да летят?  Благодаря предварително !  Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Февруари 2013, 13:17:43    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

vladi17
Напредва
Напредва


Години: 21
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 20 Яну 2013
Мнения: 38
Местожителство: nederland

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Февруари 2013, 13:40:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Здр относно цвета на папагалчетата може да са сини но не се знае може да има и зелени.И това за талаша е добра идея аз на моя от където го купих имаше талаш в кетката и гнездилката.Така че му слагай.И да може да ги пускаш да летят всяка птица има нужда от свобода[IMG]images/smiles/icon_biggrin.gif[/IMG]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

vili_4321
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2013
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 24 Февруари 2013, 14:17:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ! Smile Но все пак, сигурно трябва да се пускат определено времe за да могат да свикнат и с гнездилката . А относно за цвета силно се надявам да има зелени .  Ще се радвам и на други мнения относно цвета ! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vili_4321
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2013
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 25 Февруари 2013, 19:24:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да попитам още нещо : Гнездилката е с подвижен капак , та въпросът ми е трябва ли да махам капака защото иначе е много тъмно вътре . Преди 2 дена сложих гнездилката , а те не искат да влизат  вътре.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 03 Март 2013, 21:33:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Нормално е да е тъмно. Така трябва да е. Не пипай много, много кутийката!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

vili_4321
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2013
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Март 2013, 20:22:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Не я пипам . Започнаха вече да влизат вътре даже женската се застоява вътре ,мъжкият я храни , целуват се , той опитва да се качва на гърба и но не става - стъпва само с единият крак и до там . Какво да правя ? Имам чувството,че след няколко дни ще има яйчица и няма да са оплодени . Моля за помощ !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Март 2013, 21:39:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Това си зависи от тях. Освен да чакаш, няма как да им помогнеш.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

vili_4321
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2013
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 06 Март 2013, 21:02:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да попитам още нещо : Как е по-добре два мъжки папагала и една женска или обратното две женски и един мъжки ? Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Peter217
Напредва
Напредва


Години: 21
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 03 Яну 2013
Мнения: 35
Местожителство: Пазарджик

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Март 2013, 15:44:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Е,аз имам един мъжки и един женски,така е най-добре.Ама според мен кое е по добре е да са 2 женски и 1 мъжки,защото ако са 2 мъжки и 1 женска ще се бият кой да я ухажва.Затова според мен по-добре е 1 мъжки и 2 женски,но ти преценявай.Давам съвет..
_________________
http://ourparrots.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

vili_4321
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2013
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Март 2013, 22:36:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за отговора ! На този етап мисля да взема едно , а след няколко седмица ще му взема другарче , не мисля да ги оставям 3 за дълго . Smile Имам още един въпрос : Полезно ли е в клетката на папагалчето да има борови клонки ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vili_4321
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2013
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Март 2013, 13:28:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте ! Имам радостна новина снощи се снесе първото яйчице ! Утре очакваме второто . Надявам се поне едно или две да са оплодени ! Какво да правя от тук нататък , трябва ли да им давам нещо специално ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 16 Март 2013, 14:43:24    Заглавие: Отговорете с цитат

vili_4321 написа:
Здравейте ! Имам радостна новина снощи се снесе първото яйчице ! Утре очакваме второто . Надявам се поне едно или две да са оплодени ! Какво да правя от тук нататък , трябва ли да им давам нещо специално ?

Честито! Нищо по-специално не е необходимо. Единственоможеш да им дадеш малко кост от сепия, защото на женскта ѝ е необходим калции.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

vili_4321
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2013
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Март 2013, 17:34:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ! Вече имаме второ яйчице , по което има кръв . Опасно ли е това ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Март 2013, 23:49:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Сигурен ли си, че е кръв? Не е нормално. Наглеждай женската!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

vili_4321
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2013
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2013, 16:51:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами , няма какво друго да е . Вече 3-то яйце се снесе и по него нямаше петна от кръв. Женската е добре излиза навън да се поразтъпче,да пие вода и т.н. . По принцип съм чела че вътре в гнездилката става мръсно и трябва да се чисти за сега при нас няма такива проблеми . Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 20 Март 2013, 23:00:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Обикновено женската се грижи за чистота в гнездилката.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

vili_4321
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2013
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Март 2013, 11:13:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет на всички ! Яйцата си останаха 4 . Имам един въпрос . : Значи когато взех яйцето и лекичко го разклатих вътре се чуваше звук - точно като на кокошка ( квачка ) все едно е маток . Възможно ли е , и ако е какво да правя ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

vili_4321
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2013
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Април 2013, 18:09:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Явно или въпросът ми глупав или не сте го разбрали. Ще бъда малко по-точна . Значи когато разклатя яйцето нагоре-надолу то отвътре тропа . Предполагам,че не е оплодено .Вие какво мислите , случвало ли се е при вас ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Peter217
Напредва
Напредва


Години: 21
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 03 Яну 2013
Мнения: 35
Местожителство: Пазарджик

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Април 2013, 7:31:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей,честно казано моите папагали ги имам от 5 месеца и не са снесли,но мисля,че не трябва много много да клатиш яйцето,че ако вътре има папагалче няма да е много добре.Трябва просто да изчакаш да се излюпи ако вътре има папагалче.. А ако е по-тежко яйцето от обикновено..Най-вероятно е оплодено Надявам се да се излюпи и да имаш още едно радващо папагалче !!
_________________
http://ourparrots.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя

vili_4321
Нов
Нов


Години: 36
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 11 Фев 2013
Мнения: 18

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Април 2013, 20:01:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет ! Разбрах , че яйцата не са оплодени ! Какво да правя сега ? Кога да махна гнездилката ? Някакви препоръки ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Развъждане Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети