Нека се запознаем
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Offtopic / Да си поприказваме! : Потребители
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

jo
Модератор
Модератор


Години: 41
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 25 Юли 2007
Мнения: 646
Местожителство: Stara Zagora/Montana

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Февруари 2008, 14:26:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Още един фен на Джери! добре дошъл в клуба. Вече сериозно се замислям да основем такъв.
_________________
http://www.bgbirds.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 08 Февруари 2008, 14:26:34    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

nakov
Нов
Нов


Години: 53

Offline
Регистриран на: 01 Яну 2008
Мнения: 13

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Февруари 2008, 20:26:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте и от мен,казвам се Красимир,на 37 год. сьм по принцип от Плевен,но от 7мес. живеем в Монтреал,Канада,сам родител с две деца на 8 и 11 год.По образование сьм вет. техник завьршил в Ловеч.Фен на канарчета и немски овчаркиКато по млад гледах канари ,на аматюрска основа де,но си е краста и тук пак си взехме две.Имаме немска овчарка,с родословие,перфектно животно,но за сьжаление я оставихме в Бьлгария,дано някога да си я приберем.Ами общо взето това е.

   Поздрави на всички!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Serinus
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 25 Яну 2008
Мнения: 108

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Февруари 2008, 11:34:58    Заглавие: Хибриди Отговорете с цитат

Хем адаш, хем и набор! Съвпадение?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

nightingale
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 222

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Април 2008, 0:29:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравеите  казвам се Тихомир.И аз като вас харесвам животинките ммммм имам малко папагали ,канарчета, амадини,  малко жаби,диви птици ,астрилди , 2 питона ,3 бои, един леопардов смок ,амбистоми ,куче немска овчарка ,тарантули от вида BRAHIPELMA и GRAMMOSTOLA .6 хамелеона , едно какаду жълтокачолато аквариумни и терариумни обитатели  и др. Собстеник съм на Зоомагазин и повечето животни само минават през мен . Но змиичетата си ги гледкам от 6 години.Не мога да обръщам на всичките нужното внимание но все пак си ги обичкам. Котки нямам по разбераеми причини.Всяко капризно животно за отглеждане и размножаване  събужда у мен страхотни амбиции да го имам и размножа.Бях в детската градина когато видях на земята 20 сантиметров гол охлюв и го прибрах в джобчето на мантичката си.Шамара които отнесох когато го извадих у дома  целия в лиги на масата пред родителите ми ,събуди любовта ми към животните  която и до ден днешен не се е испарила..Като малък четях Конрад Лоренц,Джерълд Даръл и Дарвин а сега като попораснах вече-Дарвин, Джерълд Даръл и Конрад Лоренц.По пътя с колата заобикалям жабите а лятно време слагам капачки с вода на гущерите и мухите в двора си.Хората ме мислят за луд но аз съм побъркан
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

bubulina
Модератор
Модератор


Години: 44
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Юли 2007
Мнения: 567
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Април 2008, 9:35:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Може ли да те запозная с мъжа ми, да му обясниш,че 5 папагала, 2 канара, щиглец и 40 риби са като капка в пустинята, в сравнение с твоите любимци?  
Бай дъ уей, обожавам тарантули и отдавна искам да си взема
_________________
"Това което не ни убива, ни прави по-силни"
Благодаря че използвахте търсачката преди да попитате!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

nightingale
Модератор
Модератор



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 09 Фев 2008
Мнения: 222

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 09 Април 2008, 23:33:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Kакви са ви рибките
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

denkata_2808
Потребител
Потребител


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Апр 2008
Мнения: 68
Местожителство: pleven

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Април 2008, 12:39:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте казвам се Дени на 14 години съм.Много обичам животните имам 2 вълнисти папагала-Поли и Дейзи и едно мини зайче-Пухи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла

bubu
Напредва
Напредва



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 19 Апр 2008
Мнения: 27
Местожителство: Прага

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 07 Май 2008, 23:31:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Аз съм Светлозара, на 31г. съм. От Ст. Загора съм, но в момента живея в Прага, където уча и работя. Винаги сме имали животинки . Като се замисля само куче, кадето сме нямали. Но понеже живея в къща, все се намираше колега на майка , който да си остави кучето през лятотоSmile В момента в Прага си отглеждам жако Перулина фон Бъфи и една писана Мацка. Перулина произлиза от перце а Бъфи от филма Бъфи убийцата на вампири. Smile . В Ст. Загора майка си има също една писана и едно костенурче.
Ето и снимка на Бъфи и Мацка:
http://www.bubu.cz/Pictures/Perulina/buffy_macka.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

piqnica
Потребител
Потребител


Години: 35
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 14 Мар 2008
Мнения: 72
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Май 2008, 12:30:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз се казвам Марти и съм от София. Много обичам животните. За сега имам само тези от подписа, но по-натам ще имам и други (когато свърши ремонта в нас) Предполагам, че още папагали
С майка ми се замислили на едната тераса да има нещо като волиера и лятото птичките да са там (може и зимата, защото терасата е затворена)
Занимавам се със застраховки, всички видове. Ако на някой му трябва нещо свързано със това (цени, информация и др.) може да пита, ще се радвам да помогна Wink
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

T-rex
Нов
Нов


Години: 46
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 18 Май 2008
Мнения: 6
Местожителство: София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Май 2008, 12:55:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте , дойде време и аз да се представя . Казвам се Георги , от София съм , на 30 години , завършил съм икономика , зодия ОВЕН . Иман няколко птици - 30-тина вълнисти папагалчета , околко 15 корели , 2 чифта пойни папагали , 2 чифта розели 1 малък александър (който ще се сдобие много скоро със съпруга ) , няколко (10-тина) канарчета и 10-тина гълаба ... А да и 2 котки + 3 малки
Ами мисля че това е всичко , освен ако не съм пропуснал нещо

П.П. Поздрави на всички , форума е много добър   и има доста полезна информация.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

go
Напредва
Напредва


Години: 29
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 26 Апр 2008
Мнения: 30

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 21 Май 2008, 21:47:00    Заглавие: Отговорете с цитат

T-rex написа:
Здравейте , дойде време и аз да се представя . Казвам се Георги , от София съм , на 30 години , завършил съм икономика , зодия ОВЕН . Иман няколко птици - 30-тина вълнисти папагалчета , околко 15 корели , 2 чифта пойни папагали , 2 чифта розели 1 малък александър (който ще се сдобие много скоро със съпруга ) , няколко (10-тина) канарчета и 10-тина гълаба ... А да и 2 котки + 3 малки
Ами мисля че това е всичко , освен ако не съм пропуснал нещо

П.П. Поздрави на всички , форума е много добър   и има доста полезна информация.


T-rex благородно ти завиждам за всички тези животинки  сигурно е много забавно с тях
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Pei4
Нов
Нов


Години: 37

Offline
Регистриран на: 03 Май 2008
Мнения: 6
Местожителство: Plovdiv

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 23 Май 2008, 17:33:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте Smile Казвам се Атанас, от Пловдив съм , но уча в София... В момента имам 2 гугутки смехурки Smile Но съм гледал гълъби, вълнести папагали и др.  Сега се замислям да си взема канар или някой хибрид... (така че ако някой има от новите поколение нека се обади )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

headbuster
Нов
Нов


Години: 31
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 02 Юни 2008
Мнения: 21

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 13 Юни 2008, 16:13:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Казвам се Валентин и съм на 15 години от София
Занимавам се с компютри
Уча в Първа Английска Езикова Гимназия
Обичам животните!
Любимото ми животно е мечката.....
Домашни любимци: скоро ще си купя малък сашко(нямам търпение)
Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

BebsiBebz
Нов
Нов


Години: 33
Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 17 Фев 2013
Мнения: 23

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 27 Октомври 2013, 15:35:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Ооо... отдавна не е писано тук  
Аз съм Мария от Пловдив, студентка съм в Пловдивския Университет.
Обожавам животинките, особено най-пухкавите представители
Птиче имам от февруари месец тази година - мъжко корелче Рики. Вече е много по-послушен, схваща изключително бързо, научихме го и на някои номера.
Ще ми се да си взема още едно корелче или поне вълнисто папагалче, но майка ми не е особено съгласна заради крякането   В свободното си време излизам да тичам или просто да се разхождам. Също така прекарвам много време пред компютъра в разучаване на програми, слушане на музика, писане във форуми или чат.
Много искам да си намеря работа, която да е свързана с животните. Не е важно каква, стига да помагам на душичките
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Потребители Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети