Свраче-помощ!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Други птици : Диви птици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

ivanminkov1981
Нов
Нов


Години: 42
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Фев 2008
Мнения: 14
Местожителство: България/София

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Май 2009, 19:56:14    Заглавие: Свраче-помощ! Отговорете с цитат

Здравейте колеги!
Отдавна не съм влизал във форума,но това не значи,че съм изгубил интерес към птиците Wink
Имам една молба към съфорумците за малко информация за отглеждането на едно бебе свраче!
Преди няколко дни бях на риболов на една баластриера във Враждебна зад която има строително сметище и там на сметището намерих едно бебе свраче!
Сврачето е голямо колкото един юмрук и е частично оперено(гол му е корема)доста жизнено и активно е и се храни с голям апетит!
Във момента го храня с бял червей(останал от риболова)и варено жито.
Питането ми е следното: с какво друго мога да го храня и трябва ли да му давам вода и по какъв начин?
Ще съм благодарен за всеки съвет Wink
_________________
Чифт корели,чифт финки(зеброви амадини) един малък александър,мексиканска амбистома,куче,котка и за сега скорец-това в къщата,а в апартамента:куче,пор,червенобуза костенурка,мексиканска амбистома,рибки и гекон Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 12 Май 2009, 19:56:14    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Диви птици Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети