самотен папагал

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Средни и големи папагали : Болести / Здравословни проблеми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

mimizita
Нов
Нов



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 01 Фев 2011
Мнения: 1

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Февруари 2011, 16:40:15    Заглавие: самотен папагал Отговорете с цитат

Имам женско средно пойно папагалче. От 3 години гогледам.Отначало беше само после му взех мажки. Но мажкият умря от хематом и 1-2 месеца беше добре пеееше.....Асега е много тажно оклюмало не пее ..по рядко се храни ...по голямата част от деня е със забита човка в перушината...Обращам му мн внимание играчки новиноняма промяна. Един ветеринар каза да почакам преди да му взема друг партньор .. друг ми каза да не му взимам.......и аз ненная вече на силичи че е самотно животинчето...винаги има човек при него но явно иска папагал...Дали ще приеме нов мажки партньор...в РАЗЛИЧНИ КЛЕТКИ ЛЕ ДА ГИ ГЛЕДАМ КАТО ЗА НАЧАЛО...КАКВО ДА ГО ПРАВЯ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 01 Февруари 2011, 16:40:15    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Болести / Здравословни проблеми Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети