Под 4ервените бузки на корелата трябва ли да има малки перца

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Кошче (ненужни теми)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

Papagalа
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 13 Юни 2009
Мнения: 41

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Юни 2009, 22:48:54    Заглавие: Под 4ервените бузки на корелата трябва ли да има малки перца Отговорете с цитат

на моита корела гледам 4е няма перца под бузките това повод за претиснение ли е
_________________
каква корела да си взема
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Юни 2009, 22:48:54    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Юни 2009, 14:01:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Дай снимки! По принцип си имат пера на всякъде.

П.П.: И си прочети личните съобщения!
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Papagalа
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 13 Юни 2009
Мнения: 41

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Юни 2009, 18:28:18    Заглавие: Отговорете с цитат

имам предвид 4е както са му бузките 4ервени под тях видях 4е няма това искам да знам нормалнолие
_________________
каква корела да си взема
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Юни 2009, 18:36:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Трябва да има пера. Вероятно някой я е скубал или още на са и пораснали. Спокойно, ще и пораснат.

П.П.: За съобщенията ти пиша на пощата.
_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Papagalа
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 13 Юни 2009
Мнения: 41

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Юни 2009, 19:09:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Ок ама имам предвид виж сегакакто са 4ервени бузките под тях отдолу няма забелязах бе6е розозво(кожата) и затова .... а могали да му давам витамини еи така без да боледува имали такува витамини Smile
_________________
каква корела да си взема
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

misho
Администратор
Администратор


Години: 32
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 17 Апр 2007
Мнения: 1452
Местожителство: Бургас

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Юни 2009, 22:31:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Papagalа написа:
Ок ама имам предвид виж сегакакто са 4ервени бузките под тях отдолу няма забелязах бе6е розозво(кожата) и затова .... а могали да му давам витамини еи така без да боледува имали такува витамини Smile

(Пиша бавно и ясно) Това, което ще ти цитирам, ти дадохда го прочетеш поне 3, 4 пъти. Поне ще намериш отговори на въпросите си:
Цитат:
Витамини, перлички, гранули...
Добре е от време на време да се дават и витамини. Те могат да се купят от зоомагазините във формата на перлички, приличащи на просо, разноцветни гранулки или като капки за водата. Витамините за водата са за предпочитане, защото тогава със сигурност папагала ги приема, докато смесени с храната трудно ще разберете дали ги яде. Но в тези случаи водата трябва да се сменя задължително всеки ден, защото много бързо замирисва. Перличите и гранулите можете да давате в отделна хранилка, за да виждате дали папагала ги яде.

_________________


ДА ЗАПАЗИМ ИНТЕРНЕТ ОБЩЕСТВОТО В БЪЛГАРИЯ!
Всеки има право да дава и получава информация, независимо от начина и средствата, които използва!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя

Papagalа
Потребител
Потребител



Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 13 Юни 2009
Мнения: 41

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 18 Юни 2009, 22:55:33    Заглавие: Отговорете с цитат

ааа перлите и гранулите в еда хранилкалида са за6тото аз имам 2 ватре6ни хранилки една просо(смеска) и прясък има6ли skype да ти пратя снимки на папагала ми
_________________
каква корела да си взема
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    ????? Форуми : Кошче (ненужни теми) Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети