Зоо магазин център София

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение

PLAYBOY4ETO
Нов
Нов


Години: 34
Пол: Пол:Мъж
Offline
Регистриран на: 01 Сеп 2007
Мнения: 13

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Декември 2009, 23:59:07    Заглавие: Зоо магазин център София Отговорете с цитат

Почнах да търся хубави зоомагазини за закупуване на папагалчета, но нещо не намерих готин магазин, моля помогнете ми
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Реклама
Реклама







\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 17 Декември 2009, 23:59:07    Заглавие: Реклама

Моите сметки | Ток, вода, парно, телефон, осигуровки, данъци
Върнете се в началото

anka
Напредва
Напредва




Offline
Регистриран на: 02 Апр 2010
Мнения: 32

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Април 2010, 14:30:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако търсиш специално за корела, мога да ти дам магазин в Надежда, пиши на лични.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

Mieze
Активен
Активен



Пол: Пол:Жена
Offline
Регистриран на: 10 Мар 2010
Мнения: 142

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 02 Април 2010, 16:14:27    Заглавие: Отговорете с цитат

anka написа:
Ако търсиш специално за корела, мога да ти дам магазин в Надежда, пиши на лични.
Къде видя хубави корели в "Надежда" ? Аз съм обиколила всички познати ми магазини от любопитство да видя какво има там ( корели имам достатъчно ) , но хубав  магазин не видях ! В два от магазините хората нямаха никаква представа какво продават , как се различава пол или какви са нуждите на животното ! Аз , като клиент трябваше да им обяснявам това !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение

anka
Напредва
Напредва




Offline
Регистриран на: 02 Апр 2010
Мнения: 32

\D1\F2\E0\F0\EE \EC\ED\E5\ED\E8\E5Пуснато на: 04 Април 2010, 2:21:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Магазинът се намира на "Бели Дунав", от Билата надолу към парка, като минеш двата ниски блока и стигнеш до първия висок - там на първия етаж има зоо-магазин - жената сама си ги отглежда, имат и 1 двойка. Другите две птичета са бели и са мъжко и женско, но не са двойка (не са се харесали). Жената си ги различава перфектно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    ????? Форуми : Корели Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети